Miluju módu

čtvrtek 21. května 2015Miluju módu. Nic nového pod sluncem. Ale fakt. Moc mě baví vybírat si oblečení a vymýšlet kombinace. Hezky sladit boty, tašku, oblečky a šperky. Vybrat si rtěnku. Zvážit jestli linky ano nebo ne. Taky jestli ofinu do čela nebo pryč s ní. Tím, jak se vystrojím dávám najevo, jakou mám náladu, co mám ráda, co mě baví. Taky mě baví, jak různě na to pak reagují lidi. Móda je zábava a to je prostě fajn. Zároveň Vám garantuju, že nastane den, kdy to prostě nejde. Hrozné vlasy, hrozná kombinace, make-up nedrží a dojde k setkání/schůzce, kdy potřebujete vypadat nejvíc perfektně. Já tyhle situace naprosto přitahuju. Dost bych to přirovnala k tomuto.

Jo, a taky jsem Vám chtěla říct, že s tím mým stárnutím a šedivými vlasy to asi nebude tak horké. Předevčírem stojím u kasy v Lidlu, paní pokladní scanuje můj nákup, pak projede dvě lahve s Retsinou a zahalasí "Doklad totožnosti, máte??"...."CO PROSÍÍÍM??"...."Občanský průkaz, chodí nám kontroly!"...."Paní, mně bylo osmnáct před šestnácti roky!"...."Tak buďte ráda!".... Tak jsem, no. .)

15 komentářů

 1. Odpovědi
  1. Je to blbost! Možná nevypadám na 34, ale určitě ne na 17! :D

   Vymazat
 2. Taky módu miluju. A on-line nakupování a doplňky a všechno okolo. Šedivé vlasy zatím trhám pinzetou. Ten nákup teda neměl chybu! :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ženská jedna ulhaná :D.... A jinak, myslím, že my si rozumíme, je to prostě vášeň! :))

   Vymazat
 3. v lídlu je snad na to školí... a ty ženský za kasou to prostě jen tak trousí, aby ženský potěšily.. toť můj názor... ale mě to baví a potěší taky :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mě to teda nepotěšilo, já jí to nevěřila, přišlo mi to trapné, protože i kdyby to bylo myšleno jako lichotka (což bych z jejího otráveného výrazu asi nebrala), tak je to blbost. :)

   Vymazat
 4. Hihi, potěší:). Já se pořád cítím na 20, ale ta vizuální stránka už vypadá jinak no:-/

  OdpovědětVymazat
 5. ..aj tento účes,by ti svedčal,boky na mm...a velká ofina,krídlo,do tváre...

  OdpovědětVymazat
 6. No ale dyť jo. Taky jsi kočka! Nebo spíš rovnou mladá kočička.) Mně tahle oblast tolik nebere, ale mám chvilky, kdy jo a to hodně. A ty jsou moooc příjemný.)) A Ty máš v tomhle obrovský talent, jsi rozená stylistka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mňau. :) Děkuju, Iri, přetrhnu se proto, aby to byla má obživa! :))

   Vymazat
 7. :):)Tak tohle je asi specialita Lidlu s tím věkem,už mi to taky někdo říkal,že po něm chtěla pokladní občanku,musela mít asi zelený zákal,protože ta osoba fakt nevypadá na míň jak 18, ani náhodou. Já si teda připadám na 20....potmě:):):)
  Krásný víkend přeji.
  Irena

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT