Praha

sobota 16. května 2015
Dnes jsem tady! V jednom z nejmilovanějších míst na planetě Zemi. A že jich tak moc není! Miluju Prahu, hrozně moc. Na poslední návštěvu (jako téměř na všechny!) mám nejúžasnější vzpomínky. Byl to báječný večírek ke křtu prvního tištěného SOFFA magazínu v Tančící kuchyni. Byla jsem tam s nejmilejší Karin a strávily jsme nejuchechtanější dva dny. Povídaly do úmoru, smály se až nás "panty" bolely (začly jsme už v Ostravě na nádraží), dopřávaly chuťovým pohárkům, k ránu ochmatávaly sochy na Karlově mostě a něco(??) si přály :D...užily jsme si to.  Dnes si to hodlám užít zas. Ve skvělé společnosti se skvělým programem! Třeba Prague Design Week (byli jste? chystáte se?).

Mějte krásný víkend! ♥4 komentáře

 1. já se chystám zítra odpo,teda dneska vlastně... tak třeba se náááhodou zase někde potkáme, jako minule v Alchymistovi ;-) Praha je malá!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já už jsem doma! :-(( Byla jsem jen na otočku! Na tebe potřebuju celý den. :-)))

   Vymazat
 2. Já Prahu miluju taky, zrovna jsem tam nedávno byla také a kochala se a randila s městem, bohužel design week už jsem nestihla. A fotka střech je úžasná, tenhle pohled je k nezaplacení :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Randit s městem je nejlepší činnost na světě! O střechách ani nemluvím... :)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa