Šatník

pondělí 11. května 2015
Na instagramu se už dávno objevil, ale na blogu má dnes premiéru. Můj šatní stojan. Víte, ten, co neuvolnil místo vitríně. Ten, co musel zůstat tam, kde je, protože Tom řekl, že jako dobrý, a to on moc mé bytové "proměny" nekomentuje. Zato moje máma je komentuje. "Janičko, a nemohlo by to tak chvíli zůstat? Já si to nestihnu ani prohlídnout a už je zase všechno jinak." Ano, takový je život se mnou.


Pohlednice přilepené na stěně jsou od Šárky a miluju je nejen proto, že jsou v mých nej barvách.

Pamatujete, když dorazila poštou? Má vysněná Pilea pepermioides!
 
Nemám všechna ramínka stejná, ale svět se nezboří, že ne?


Baví mě obrázky jen tak ledabyle opřené o stěnu.Baleríny od Bati, dekorace...všechny boty mám číslo 39 a je to v pořádku, jen tyto jsou prostě 38 převlečené za 39...nebo nevím!

8 komentářů

 1. Páči sa mi, keď je šatník na tyči,na očiach,len to čo je aktuálne,len to čo sa nosí...a potom to môže byť aj kútik v obytnej miestnosti...budoárik...umelecká inštalácia....:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nosím, všecko nosím, co nenosím, to tam nevisí! ;))

   Vymazat
 2. Sluší mu to tam, já bych s ním nehýbal =D

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 3. Já mám v plánu si taky nějaký pořídit, jen ještě nevím, kam ho vrznu :) Budu to tady muset celé poposouvat, ale mo by se mi líbilo mít venku má proužkatá trika a další krásné věci. Možná jen nějaké lepicí háčky na stěnu (nesmíme vrtat) jak to mají v kabinkách v obchodech. uvidíme! Každopádně u vás to vypadá parádně, na tom místě, jakoby to tam patřilo!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vidíš to, mít proužků víc, hned to tam fláknu! :)))

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT