Už brzy?

pátek 8. května 2015
Dnešní plán je jasný. Jde se zahradničit. U ničeho si neodpočinu a nezaměstnám hlavu tak, jako u hrabání v zemi, tahání konví a vožení koleček s kompostem. Vysílám všechnu svou energii tam nahoru, abych brzy měla toto všechno u svého domu. Abych jen vyšla ven a rozhlédla se, jak to všechno kolem roste. Šla vypustit slepice a nasypala jim zrní (a posbírala vajíčka??). Chci skleníky a lněnou zástěru. Ano, chci být vesničan. Chci ráno sedět na terase s kávou. Můžem se tak domluvit??
Jo a ještě letní venkovní kuchyň. Díky! Myslím, že v přání si a fantazírování jsem naprosto nepřekonatelná!zdrojPS: Vinohrady/Letná sbohem. Já už jsem si svůj osud vybrala.

8 komentářů

 1. Já už si teď říkám, že ten náš minibyt je super a miluju ho, ale chybí mi aspoň balkon. Máme ale da dvorku takový záhon, co v něm nic moc neroste, tak mám plánpro příští rok. Ukecat domovníka, abych si tam mohla vypěstovat bylinky a třeba i nějaké to rajče :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Miluju byt, nemiluju jeho umístění! :)) Dvorky jsou bezva. My teda balkón máme a není nejmenší, ale dvorek to je nejvíc! :))

   Vymazat
 2. Bejt vesničan je nejbožejší na světě. Dokud jsme byli ve městě, pořád mi něco chybělo ke štěstí. A teď si každej den říkám, jak moc jsem ráda, že jsme se rozhodli a šli do toho. Se zahrádkou trochu bojuju, jsem úplnej začátečník a všechno dělám stylem zasadím to a uvidím, co se stane... ale to se poddá :-) Takže šup šup, ať jsi brzo taky vidlák!

  OdpovědětVymazat
 3. Taky zatim snim a planuju ... ale mozna ze.
  Jeste chvili musim pockat, alespon mi do snu zatim nikdo nekeca.

  OdpovědětVymazat
 4. ...máš čich na báječný život, ....přeji, ať se Ti vše o zahradničení a venkovském životě splní...z vlastní zkušenosti - je to báječné...pa Vokopka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejmilejší Vokopko, díky, budu si hrozně moc držet pěsti! Přeju si, přeju!

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa