Jak se dojímám

úterý 16. června 2015
Mám v práci novou kolegyni a ta mi každé ráno pochválí oblečení. Tuhle ráno mi povídá, že když mě tak sleduje, tak si myslí, že to musím mít krásné taky doma. Ukázala jsem jí blog. Ona v něm listovala a četla si a pak mi povídá, že jí to dojalo, jak to máme doma hezké a měla zvlhlé oči!! Koukala jsem na ni dost nevěřícně, protože doma to mám hezké (jakože pro nás, aby nám se pěkně bydlelo), ale že by to mělo někoho dojímat k slzám, tak to snad ne. Vzpomněla jsem si na Šárku, Kláru, Radku, Martinu....co by teprv vybrečela, kdyby viděla jejich bydlení?? Řekla jsem si, že to přehání a nechala to být.

Včera jsem si rozbalila novou SOFFA. Koukám se na fotky, čtu texty, zatím nic divného....začíná mi naskakovat husí kůže....to už trošku divné je.....a pak se usmívám a trochu (trochu víc) se mi chce brečet. Radostí ale, a taky dojetím. A štěstím, že si můžu něco tak hezkého prohlížet. Cítím, jak se to povedlo. Jak asi pyšní musí na sebe být všichni ze SOFFA. Já bych na sebe jednou taky chtěla být moc pyšná. A tak jsem se rozhodla, že budu! Protože právě tak milý a vypiplaný projekt, jako je SOFFA, mě motivuje k tomu, chtít taky něčeho dosáhnout a být v něčem dobrá. A "to" není ta židle, na které denně sedím skoro deset hodin.

A taky už nebudu na nikoho nevěřícně koukat a myslet si, že jeho reakce jsou přehnané. Já už tomu rozumím. Vždyť to je to, o čem bloguju. To hezké, čím se máme obklopovat, aby v nás byla radost a hezký pocit! Jestli do teď SOFFA nemáte, aspoň si ji prohlédněte, zkuste si ji otevřít a nechat se unášet. Slibuju, že unešeni budete. Do jiného světa, pohádkově krásného a už se Vám nebude chtít zpět. Snít se musí!

Obrázky v koláži po směru hodinových ručiček z levého horního rohu
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

16 komentářů

 1. ...A tvoj úžasný kafé kútik, je ako ukážka na Bonami...má to uverejnené Monika :-)
  :-)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já to vím! Svou radost nesmírnou jsem sdílela na facebooku! :) :) Děkujůůůů! :)

   Vymazat
 2. Mila Olivko, mluvis mne z duse!! A zvlaste pak to "motivuje k tomu, chtít taky něčeho dosáhnout a být v něčem dobrá. A "to" není ta židle, na které denně sedím skoro deset hodin"- to je presne to, co ted prozivam a citim a premyslim, jak dal...

  Diky a mej se moc a moc dobre
  Terka
  ourlifeontheseaside.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Teri, já myslím, že se dočkáme, že to přijde! Děkuju!!

   Hezký den přeju! :-*

   Vymazat
 3. Olívko, ty to máš doma opravdu moc krásné, takové čisté a uklizené a hlavně útulné. Mě k slzám dojme máloco (asi jen pejsci a staří lidé ;) ale tvůj blog mě hladí po duši, kdykoliv k tobě přijdu virtuálně na návštěvu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem moc ráda, že Tě blog hladí po duši, to je hrozně prima pocit, že sem ráda chodíš! :))

   PS: Pejsci taky a zvířátka vůbec!! A lidi, nejen staří! :)

   Vymazat
 4. Jani, krásné, i každé písmenko a velmi mě to potěšilo. Držím pěsti a ano, holky mají pěkné bydlení, ale ty máš zase trochu jiný styl, protože pink a to se mi líbí, že je to jiné, že i v interiéru zůstáváš svá a myslím si, že to je věc, kterou každý čtenář umí ocenit.
  Přeji ti, aby plány vyšly. Minulý týden jsem nestíhala číst, ale těším se na rozhovor s Adélou, jejíž blog jsme vždy sledovala.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi hodná!! Děkuju moc, Olive! :) Krásný den přeju! :)

   Vymazat
 5. Olí, teď jsem dojatá i já, a to se obecně moc nedojímám:) A to si piš, že je důvod, proč kolegyně z vašeho bydlením byla na měkko - je to prostě krásné a Olívčino, celá ty. PS: Všechna tištěná SOFFA čísla už na mě čekají v Praze, vyhnala jsem Z. na nákup - to bude v červenci radosti až za mnou přijedou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty moje Klári nejdražší! :-* <3 Mě dojalo, jak vím, že tebe nedojmu a ono jo!!! Jsem musela pro kapesník, ty bláho! Z. je nejlepší, všechno zařídí. Moc jí pozdravuj. Pusu oběma, holky moje zlaté! :-*

   Vymazat
 6. Já zase ráda otvírám a nechávám se unášet tvým blogem. Myslím si, že už na sebe úplně s přehledem pyšná být můžeš!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tys mě neuvěřitelně překvapila. Mám tak obrovskou radost. Děkuju Ti a choď sem pořád, jo??!!! <3 :-*

   Vymazat
 7. Mňa dojalo ako si minule predstavila svoj blog....a čo pre teba znamená...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mně taky, protože když si to uvědomím, tak jsem tak vděčnááá!

   Vymazat
 8. Udělat z bytu domov, dát obyčejnému kousku oblečení šarm, dělat svět okolo sebe krásnější... Podle mě velký dar, který ne každý dokáže. Jen tak dál! Těším se na další obzory! p.s. a ten kávový koutek se opravdu povedl!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já vůbec nevím co říct...strašně moc děkuju, protože jsem teď úplně "naměkko" <3

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa