Pracovní stůl

úterý 18. srpna 2015
Kromě ateliérů mám také ráda pracovní kouty a stoly. Baví mě prohlížet si, co na nich kdo má. Hlavně pokud bych našla stará dřevěná pravítka nebo nůžky a tužky a štětce a pera a notesy (hlavně ty!!!). To je asi dost ovlivněno mou posedlostí po papírenském zboží. Pracovní stůl o svém majiteli hodně vypovídá. Musí to být inspirativní místo pro práci. Musíte se v něm cítit dobře, jinak nápady nepřijdou. To je má představa o ideálním pracovním koutku. A hlavně, musí tam být hrnek s kávou, klidně vystydlou a brýle (měla bych je tam, ikdyž brýle nenosím) dodávají prostoru důležitost. Já jsem ráda za důležitou.

Když si prohlížím tyto obrázky, píšu si na seznam "Najít u popelnic" ještě starý větrák, dřevěné počítadlo a sehnat více klasických "štemplů".
svůj pracovní kout taky chvíli měla, ale bohužel musel ustoupit, praktičtějšímu, koutu jídelnímu. Za svou krátkou éru měl však tisíc podob, respektive výstavka obrázků a předmětů se v něm vystřídala spousta. Taková nebo taková nebo taková a to jsem si určitě ani nevzpomněla na všechny verze.


4 komentáře

 1. krásný pracovní stůl, jen ta černá je tááák nepraktická!

  OdpovědětVymazat
 2. Prvý obrázok som si nastavila ako pozadie, lebo takéto spojenie čiernej s ostatnými vecami ma najviac berie !
  Ja tiež nemám pracovný stôl, ale jedálenské určujem ja :-)
  Mám pracovné kútiky a laskyplné pracovné zákutia, ktoré odrážajú činnosť, aj to aby sa mi tá činnosť obľúbila čo najviac, a aby bolo pekné...to skôr o mne vypovedá...tomuto sa oddávam na tom ujíždím a a to je moja vášeň ,,vylízať,, každý kútik , aby to bolo čarovné zákutie, trebárs aj kumbál na metly ( ten je pekný, ak sa kúpia tie plechovo, drevené náčinia a starosvetské boxy a flaštičky... :-)) )
  Tvoj kafé kútik sa premietol aj do môjho, ale keďže musím mať aj dózy na maškrty mojim poruke...nemôžem sa tam tak vyřádiť :-)))
  Tú korkovú podložku pod pohár z IKEA mám a na tom kúsku stola pretretom tabuľovkou..tam sa dobre uplatňuje pod pohár s kávou, kolečka to je jediné čo na tabuľovke vidno :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Láskyplné pracovní zákoutí, zní to jako sen! :)) Moc hezky jsi to napsala. ❤

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT

ZOOT