Vozím kytky vlakem

čtvrtek 13. srpna 2015
Neznám moc lidí, kteří jsou schopni táhnout se s řezanýma kytkama vlakem. Už kdysi jsem lamentovala, že v Karviné prostě nejsou k sehnání větve eucalyptu. Před zpáteční cestou z Prahy jsem ještě narychlo vběhla do květinářství na hlavním nádraží, že jestli mají, tak měli, ale jiný než znám. S drobnými lístky, ale voní stejně hezky.Do květinářství chodím jen pro dvě věci, pro eucalyptus a pro šater. U nás už mě ale asi nemají rádi a neprodávají ani jedno. Mamka měla za to, že když bude chodit jednou týdně a ptát se "Máte eucalyptus?", tak že jako v květinářství uvidí, že je o něj zájem a objednají ho. Po pár týdnech to vzdala. Nevěstin závoj se pak vytratil úplnou náhodou po tom, co můj otec upozornil květinářku, ať za to tak neškube, že to celé poláme....my jsme ale famíílie.
Má nová knížka. The Kinfolk Table. Mám takový seznam knih, které musím mít, a protože se nepohybují ve zrovna nízké cenové relaci, kupuju je postupně a svou sbírku buduju. Toto je můj další přírůstek.

4 komentáře

 1. Ty me proste bavis! Vozit kytky vkakem z Prahy do Karvine by me fakt nenapadlo!
  Mimochodem, vratila jsem se z dovolene a tady takove krasne zpravy! Tak jeste zpetne moc gratuluju k vysnene praci a zavidim tu vytrvalost, s kterou za vsim jdes.★
  Pekne dny, Iveta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :)))) :-* Děkuji, Ivet, děkuji, moc děkuji! <3

   Vymazat
 2. Tak to jsem stejná. A vystihla jsi to, na co jsem se tě chtěla ptát mailem. V zahraničí trpím v květinářstvích, že výběr a u nás skoro nic a tak jsem se tě chtěla ptát na tvé zkušenosti, když jsme "skoro" ze stejného místa. Krásné fotky. Pěkný den.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Plán zní: budu teď otravovat v ostravských květinovkách a napíšu ti, ju?? :) Já jsem nešťastná z fotek na pinterestu, jak jsou zachyceny různé ulice a tam ty kytky v kýblech nebo papírových kornoutech, pivoně!!! celoročně!!!.....a tady neseženeš ani větev. Nechápu to. Myslím, že lidi by to vážně chtěli!

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

Baťa

NOTINO

NOTINO

NOTINO