Tři věci

středa 2. září 2015
Jsou tři věci v interiéru, které zaručeně neujdou mému oku a srdce vždycky vzrušením poskočí. Velká zrcadla ve zlatých rámech, žebřík a cokoliv lněného. Právě teď zažívám velké dilema, zda Ježíškovi napsat o lněné povlečení a nedostat tu svou obvyklou tunu knih. Protože, co si budem povídat, povlečení právě z tohoto materiálu stojí pěknou sumu.

Tento iteriér právě ty tři zmíněné věci splňuje, zlaté zrcadlo v ložnici i obývacím pokoji, "žebřík" knihovna a na první pohled nejvíc válecí pohovka v lněném oblečku.

zdroj

16 komentářů

 1. Překrásný interiér. Na zlaté zrcadlo se taky chystám, rám už mám, jen ho nastříkat a najít místo. Asi zruším televizi :-)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně se ten nápad se zrušením televize ohromně zamlouvá! :))

   Vymazat
 2. Prve lanove postelne pradlo som si kupila vo fantastickej zlave, druhe usila z darovaneho reklamneho baneru ( najprv som to chcela vyhodit, ale po vyprati som objavila poklad. Tretie som usila zo zavesov kupenych v sekaci. Absolutna laska...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...z čehož asi vyplývá, že už se nemám rozmýšlet, že ano?! To jsem potřebovala vědět. Moc děkuji!!! Chci ho! ♥

   Vymazat
  2. chod do toho...najprv oprať...aj dvakrát..

   Vymazat
 3. Tak až budeš mít to lněné povlečení poprvé připravené k použití, alespoň třikrát ho vyper v aviváži, jinak vás v noci ukouše k smrti ;).

  OdpovědětVymazat
 4. Naozaj krasny interier. Stare okna a dvere, vysoke stropy. Sen asi kazdej z nas. Este keby to bolo v nejakom dome?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dveře a okna mě taky pokaždé úplně dostanou! :)

   Vymazat
 5. Krása! Mně se moc líbí spojení s tím výrazným měděným lustrem. Těžko říct, jaké dává světlo, ale za dne je celek úžasný.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to moc hezký výrazný doplněk a jaké asi dává světlo mě taky napadlo. :)) Někdy to estetično může dostat přednost před praktičností, že jo? :))

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT

ZOOT