Už přiletěly

úterý 15. září 2015
Tuhle jsme si s Karin u oběda povídaly o tom, kolik je dekorací, kterým se nedá odolat a že by člověk pořád kupoval. Ká ví, že já jsem ještě o dost "roznakupovanější" než ona a tak se ptala, co s tím jako dělám, že ona už to prostě nemá kam dávat. Já na to, že mám depozitář, kam kousky momentálně nevystavené, ukládám. Akorát má můj depozitář jeden nedostatek, nepíšu si k němu seznam, tudíž dost často zapomenu, co tam mám. Případ těchto dvou porcelánových dóziček, které jsou z IKEA. Koupeny sto let zpátky. Hlavně, že jsem urputně přemýšlela nad tím, že nemám nic modrobílého k pávovi, že ano?
Moje druhé štěstí ze Zahrady na niti, Little Baby Sophora, pojmenované po druhé Lenky andulce, Ňuňu. :)

Všímavý čtenář postřehl, že vlaštovky z Eppi z pátečního wishlistu, už přiletěly. Pečlivě jsem si je uložila do seznamu dárků, které chci dostat, ale protože můj Tomáš mi nikdy nekoupí dárek, o kterém moc mluvím, za každou cenu mě chce překvapit, nechtěla jsem spoléhat, že si všimne. Mám je, vlaštovičky, jsou doma.A když jsem ne tak dávno psala článek, kde jsem se mimochodem zmínila o balení zásilek, a taky o tom, jak je to úžasný pocit, když si obchod své zákazníky hýčká.....Eppi prošel i v tomto ohledu. Deset bodů z deseti. Dlouho mi trvalo, než jsem rozmotala mašli! Mám ráda to šimrání v břiše a těšení se, než do balíčku vtrhnu a baví mě ten moment prodlužovat. :)

10 komentářů

 1. Nádhera...kochám sa retiazkou, modrobielymi dózičkami...všetko je nádherné nežné, rastlinka mi tiež beha po rozume...ja mám ten wishlist tiež dlhý...krásne....a to balenie....i to je darček...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Balení je taky dárek, svatá pravda, protože i tím dává člověk najevo, že si dal záležet a chtěl potěšit! :)

   Vymazat
 2. Ta kytička je nejroztomilejší a dózičky k ní někdo vyrobil na míru, ne? :-)) Je super, jak k sobě zdánlivě náhodné věci pasují!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám ten pocit, že jsou na míru!! Baví mě moc :))

   Vymazat
 3. Dózičky jsou parádní :) Takové snové trošku, jako kouzelné vejce nebo tři oříšky pro popelku :) A ten tvůj nový krasavec (rozuměj rostlina, nebo je to ona?) vypadá na všech fotkách prostě božsky! Opravdový model/ modelka!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to model. Fakt ho to bavilo a vůbec u toho neremcal. Vděčný to objekt! :)

   Vymazat
 4. Krása...
  ...ponúkam ,,podobnú,, :-) , ak chytíš STV 2 , o 20,10 ide film s Milom...papa

  OdpovědětVymazat
 5. Jak to děláš, že ti to všechno tak neskutečně ladí! Ťuťo vypadá nejspokojenější a já si na wish list píšu ty vlaštovky... ty jsou teda taky ťuťu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vždyť víš, že já nejsem normální a když to neladí, tak neladím ani já! :D Ještě jednou moc děkuju!! :-*

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT