Svatební cirkus

čtvrtek 14. ledna 2016
Slovním spojením "svatební cirkus" si hned vzpomenu na písničku od Zaz La Parisienne. Nevím proč, protože francouzsky neumím a tudíž textu nerozumím. Ale je to tak.A víte co ve skutečnosti je Svatební cirkus? Je to akce za jejíž zrodem stojí má kamarádka Jana Bušková (krásný rozhovor s ní jste mohli číst u mě na blogu tady). Pro vkus a cit, s jakým Jana točí svá videa, věřím v úspěch a poutavost Svatebního cirkusu. O bohatý a vtipný program je postaráno a myslím, že tato akce bude zajímavá pro všechny, ať už se jich svatba aktuálně týká nebo zrovna vůbec ne.  Údálost se koná už 30. ledna a všichni jste srdečně zváni. Místo konání je přesně, včetně spojení MHD, popsáno zde. Na blogu Svatebního cirkusu se pak dozvíte více také o vystavovatelích. A že jsou to profese opravdu různorodé. Návrhář bot i šatů, fotograf, šperkař, svatební a caterignové agentury, moderátor, květinář aranžér, designér papírových ozdob, kuchař, pekař, lidé za kamerou, polaroidoví nadšenci, .....a všechny spojuje cit, talent a fantazie.


Jak Jana říká: "Svatební cirkus je netradiční svatební veletrh, jež nabízí ukázky pečlivě vybraných dodavatelů, kteří svou práci dělají srdcem a v tempu dnešní doby. Návštěvníci se díky němu zorientují v nabídce a načerpají inspiraci a odvahu udělat si svatbu po svém. Návštěvníkům také během dne nabídneme tématické workshopy, odpoledne na prknech Svatebního Cirkusu vystoupí improvizační skupina Just!Impro, která návštěvníky nejen pobaví, ale také ukáže alternativu svatební zábavy na úrovni. Aby i naše pánské protějšky nepřišly zkrátka, budou pro ně připraveny speciální koutky (Hřebíky&Sekera, Pákový Koutek a další). Chceme podpořit nadšení a rozhodnutí všech svatebčanů vymanit se ze ztuhlého pojetí pořádání svateb, mluvit s nimi, sdílet zkušenosti, rady a tipy, ochutnávat delikatesy cateringů, poslouchat muziku, relaxovat a načerpat inspiraci. Chceme je propojit s dodavateli, kteří pořádání svateb vnímají stejně a touží s takovými páry tvořit. NAŠÍM POSLÁNÍM je společnými silami pozdvihnout svatební kulturu v Česku. Dodat odvahu všem svatebčanům, již se chtějí vymanit představám svých příbuzných a uspořádat svatbu podle svých přání, a všem dodavatelům, kteří to vidí stejně."Svatební cirkus můžete sledovat také na facebooku nebo instagramu. Přijdete?
 

4 komentáře

 1. Svatba se mě už netýká, a doufám, že nebude:-), ale obdivuji tu nádhernou pozvánku1 Marcela

  OdpovědětVymazat
 2. Zaz miluju! Bude letos koncertovat v Brně ;)
  Na Svatební cirkus bych rád zašel kouknout, ale budeme zrovna v letadle na cestě pryč.. Ale věřím, že to nebude jednorázovka a přijdou i další ročníky =)

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT