Šedá kam se podíváš

čtvrtek 25. února 2016
Šedá je barva mého života a už tomu nikdy nebude jinak. Kdybych mohla mít jen jeden pokoj a měla v něm spát i pracovat, vypadal by přesně tak. Jak jsem se už kdysi zamilovala do štaflí, a milionkrát o tom psala, staly se mým denním chlebem (ikdyž ne takové pěkné dřevěné) a jsou pro mě symbolem mé práce. Takže ano, ty by v mém pokoji nesměly chybět. Spousta knih a spousta obrazů je také nutnost. Poházené oblečení je u nás doma aktuálně realita, musím se zřejmě vrhnout na jarní čistku šatníku. Moje drahá šéfová nedávno vyslovila větu, kterou budu používat .....u mě doma to vypadá, jako by tam někdo vyzvracel hadry.... Tak takhle asi.4 komentáře

 1. šedá je moja obľúbená, aj v interiéri aj na oblečení :)

  OdpovědětVymazat
 2. Aj ja som už prepadla šedej, Ušila som sive potahy na co sa dalo, ale trochu farby do toho musim. Inak tolko veci, ramikov, prachu na obleceni, by mi asi vadilo. Ale to okno, tie dvere to je krasne, postel pekna, vedela by som si vybrat. Moja dcera vravi, "nechod ku mne, niekto mi tam hodil bombu".

  OdpovědětVymazat
 3. Šedou taky miluju všude! Jediným místem, kde ji nemusím, je má hlava:-) Jinak přemýšlím, je-li to shoda náhod, že teď i všude kolem mně se řeší binec a uklízení - asi už se opravdu blíží jaro:-)

  OdpovědětVymazat
 4. na mňa trochu priveľa vecí na to, že sa jedná spálňu; ale posteľ je krásna a praktická a okno je nádhera - aj so všetkými dekoráciami :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa