Skrz naskrz...

sobota 6. února 2016
....jsem si pobrečela triko a musela se jít převlíknout. Naprosto se ztotožňuji s komentářem na ČSFD k filmu, kvůli kterému se to celé stalo, cituji: "Kdybych býval teď o víkendu chytil v Jizeře kouzelnou rybku, padlo by první přání na to, aby byla Blake moje věčně mladá a druhým přáním bych zařídil, aby to nevadilo dalším. Trojku bych pak prodal a koupil za to Blake letenku. Nemůžu psát nic o filmu, protože pokaždé, když se usmála a já se jí podíval do očí zapomněl jsem, že sedím v kině a přede mnou je jenom plátno. Sice se časem budu muset smířit s tím, že spíš někdy sbalím to plátno než Blake, teda pokud nechytím kouzelnou rybku číslo dvě ovšem. Zážitek mi ale zůstane napořád, a to nejen z pohledu na Adaline, ale i díky vkusné romantice, vyvedenému humoru a - světe div se - dobrému Fordovi, přičemž nemám na mysli auto." .....já jsem taky pokaždé, kdy jsem se Blake podívala do očí, zapomněla na celý svět! Asi "pětsetkrát" jsem řekla, že je to krásný film, u sledování toho krásného filmu. Pila jsme růžové víno a obří sklenicí si zakrývala obličej, aby nebylo vidět, že řvu. Ach! The Age of Adaline. Tak moc jsem si uvědomovala, jak moc musí bolet, když všichni kolem Vás umírají a Vy furt ne! Jak se vzdáte, pro štěstí druhého, velké lásky, třeba. Taky když Vás opustí Váš psí kamarád, po milionté zas a znovu! Fakt to není jen smutný film. To já jen popsala ty okamžiky, které se postaraly o to promáčené triko.


zdroj

18 komentářů

 1. Videla jsem ho nedavno a taky mne dostal!!! Pa a pusu T

  OdpovědětVymazat
 2. Od koho, že byl ten komentář na CSFD? Janka

  OdpovědětVymazat
 3. To vypadá parádně! Určitě to chci vidět, děkuju za tip Olívko! <3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není vůbec zač, drahoušku, hlavně si vezmi krabičku kapesníků. :))

   Vymazat
 4. Nádherný film, také mě velmi dojal..
  Petra

  OdpovědětVymazat
 5. Jedním dechem jsem ho skoukla. Ještě jednou díííky za tip. Potěšil a zahřál u srdce.
  M

  OdpovědětVymazat
 6. Viděla jsem asi před půl rokem, krásný film a originální myšlenka, ale po shlédnutí jsem si řekla - zaplať pánbu, že je to jen fikce!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pravda! :)) Ani si neumím představit, že by to fakt bylo možné.

   Vymazat
 7. Já ten film zbožňuju, viděla jsem ho asi pětkrát. Je to taková má odměna po celém týdnu na nedělní odpoledne.
  A ano, brečela jsem pokaždé :)

  OdpovědětVymazat
 8. Na váš blog jsem narazila náhodně. A asi to tak mělo být, jelikož se pro mě stává inspirací. O to vtipnější je, že po přečtení jednoho příspěvku jsem poznala ten hezký úsměv, který mi každé ráno zvedá v práci náladu, když mě zdraví. :) Máte skvělý vkus a moc ráda si ve volné chvilce pročítám vaše články. Takže se těším na vaše další řádky, další fotky a další skvělé filmy jako například The age of Adaline - film, který mě pokaždé dojme.
  Hlavně díky za to, jak jste pozitivní. I když je venku škaredě, tak váš úsměv dokáže rozjasnit celý den.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já bych Vám strašně ráda dala pusu! Tak Vám ji posílám a moc Vám děkuju, že bude dnešní krásný den (a že byl!!!) ještě lepší!! Jste super! Děkuju moc!

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa