Neobyčejné

pátek 11. března 2016
Chtěla bych domů křeslo z kina. Dřevěné, nečalouněné, sklápěcí. Perfektní kousek do předsíně. Úplně ho tam vidím. Naše předsíň je úzká nudle, a proto by se do ní zrovna tento famózní kus nábytku moc hodil. Měla bych si kam sednout, když si obouvám boty a zároveň by nezabíralo žádné místo. Troufám si říct, že ty nejkrásnější jsou od Tonu. Čas od času se nějaké objeví v inzerátech nebo aukcích.

Jaký asi je pocit sedět v něm? Jaké filmy za celý svůj život vidělo? Jaký dlouhý byl život křesla z kina? Kdo v něm seděl a co asi zažil, viděl, cítil...smál se nebo brečel....? Příběh.


 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

1 | 2 | 3 | 4Děkuji za Vaše úžasné komentáře k článku týkajícímu se ekologie. Udělali jste mi obrovskou radost a já si je čtu pořád dokola. Jste báječní! <3 

10 komentářů

 1. Olívko, taky toužím po kinosedačkách...a seženu někoho kompetentního z vedlejší vesnice a zeptám se, zda ve zrušeném kině nějaké sedačky nezůstaly. Ozvu se...pa Vokopka

  OdpovědětVymazat
 2. Já jich mám několik zamluvených na půdě našeho obecního úřadu ze zrušeného kina. Taky se mi moc líbí. Ale musím nejdřív dětem dodělat pokojík, abych je v obýváku měla kam dát:) Do předsíně, to je dobrý nápad.

  OdpovědětVymazat
 3. To je famózny nápad. Ďakujem za inšpiráciu. o)

  OdpovědětVymazat
 4. Tak to je super nápad do nudloidní předsíně! Já ho taky chci!! :-))

  OdpovědětVymazat
 5. Práve som si ich k jedálenskemu stolu nedávno neobjednala, ušetrili by u nás miesto pri stole pri schodoch, ale moji radi ležia na tej lavici z podnožiek Karlstat.Je to tento e- shop:
  http://industrial-style.com/sk/

  OdpovědětVymazat
 6. Veľmi pekne poskladaná inšpirácia. Tie stoličky sú super. Lenže ja mám až tak veľmi úzku predsieň, že by sme sa nezmestili, alebo? No teraz na tom budem premýšľať.

  OdpovědětVymazat
 7. To je nápad křeslo z kina ... úplně slyším ten zvuk, když se sklápěly .. a pěkně bytelný ... přesně - vzpomněla jsem si jaké filmy jsem viděla v tom starém kině s těmito křesly - pěkná řádka a doteď si je vybavuju a taky staré eskymo a míšu ..
  Tak dobrý "lov" přeju. Jarka

  OdpovědětVymazat
 8. My je máme na chodbě ve škole. Vžydcky jsme se na ně při dozoru dívala jako na něco asexuálního, ale teď asi změním názor, hehe super tip!

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa