Příběh lampy

čtvrtek 12. května 2016
Říkám mu Hektore, ale on je to ve skutečnosti Hektar. Dlouho jsme sháněli lampičku nad zrcadlo v koupelně. Pět let tam trčel ze zdi kabel, až pro jedno důležité focení bylo nutné, aby kabel zmizel. Koupili jsme šedé nástěnné světlo. Pro jeho industriální vzezření jsem naprosto propadla jeho kouzlu a T. nic nenamítal, naopak.

Příběh dvě je klobouk lampičky nalezený na půdě dva roky zpět, který čekal dlouhé roky (nejdřív pod tunou prachu nikým nechtěný, pak u nás, avšak stále nevyužitý, ikdyž čistý) na svou druhou šanci a nový důstojný život.Tradááá. Tady jsou, kluci naši.


 

K lampičce byl ještě domontován řetízek, který koupíte na metry v hobby marketech, za který světlo visí, protože jediné, co jsme měli bylo plechové stínidlo a lampu jsme z něj teprve museli vytvořit.
3 komentáře

 1. Hezký den,
  po přečtení příspěvku jsem se musela pousmát. Taky mám doma "Hektory", dva velké stropní. Přejmenovala jsem je ještě v prodejně :-) A nedávno se rodinka rozrostla o dva malé Hektorky. Jeden svítí u postele, druhý slouží na okenním parapetu.
  Ovšem Vaše stará industriální lampička je top :-)
  Zdena

  OdpovědětVymazat
 2. Závidím nalezenca!!!!
  Hektaríkov máme aj my, meďákov:-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa