Buldok

úterý 14. června 2016
Na svůj noční stolek jsem sháněla porcelánovou figurku francouzského buldočka. To se mi zatím nepodařilo, za to jsem však sehnala buldoka. První podmínku jsem sice nedodržela, za to druhou, kterou byla - musí to být #kýčjakobič, tu jsem zvládla bez ztráty květinky. Jo, a stál 45 korunek.

Proč tak "pomačkaný" pes a zrovna na nočním stolku? Protože, co si budeme povídat, některá rána jsou pomuchlaná víc než jiná, a proto je ráno pohled na někoho, kdo mi rozumí, strašně fajn. Stejně mám pocit, že otisk od polštáře mizí zhruba o dvě hodiny déle, než když jsem byla dvacítka (jo, holky +-20, co mě čtete, to vám určitě ještě nikdo neřekl!).

A jmenuje se Tony, protože buldok je podle mého hrozně mafiánský pes a Tony je hrozně mafiánský jméno.


4 komentáře

 1. Zrovna nedávno jsem ve starožitnostech v Místku narazila na buldočka. Porcelánový taky asi nebyl, zato byl celý bílý... Ale asi by zabral celý stolek, byl to macek:-D. A vlastně ani nevím, jestli ho tam ještě mají... Ale tak kdyby náhodou...;-). P.

  OdpovědětVymazat
 2. Tony teda rozhodně je mafiánský jméno, uplně souhlasim!
  A s tim polštářem... Mám jeden vyšívaný po prababičce, nedovedeš si představit, jak se někdy v noci děsim, že se ráno probudim s tváří vyšívanou růžema! Zatim se to teda nestalo... :)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chci ho vidět! Zní to tak dobře, že bych si snad i ten otisk přála! :))

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT