Holčičí odpoledne

čtvrtek 23. června 2016
Odpoledne s holkama je něco, čemu se máloco vyrovná. Hifi stereo, veliká legrace, hodně hodně povídání. Dobrá káva na skvělém místě je příjemný bonus. My jsme si pro včerejší odpoledne/večer vybraly Dolní oblast Vítkovice a kavárnu Bolt Tower. Vítkovice mají nepopsatelnou atmosféru, to prostě musíte zažít. Nikdy se mi neomrzí vracet se tam. Nikdy nepřestanu žasnout. Vždycky si tam budu připadat nejmenší na světě (vzácná to chvilka). Pokaždé si to tam představuju za plného provozu, jaký hluk a šrumec tam musel být..... Prostě příběh!

Za dvě stovky jsme se nechaly vyvézt nahoru s tím, že jednu stokorunu můžete prokonzumovat ve zmíněné kavárně. Pak ještě výtahem nebo pěšky vyšlápnout na vyhlídku. Houpal se mi žaludek jako už dlouho ne. Mřížka pode mnou ve mně příliš důvěry nevzbuzovala a místy jste "podlahou" při výstupu viděli fakt rovnou na zem, pod váma jen vzduchoprázdno, ale úžasný pocit. Dávám 100 bodů z deseti a brzy jsem tam zase!!

Byli jste? Nebyli? Běžte!!


Terka říkala #zapózujjakoBolt ....tak vůbec nevím, co to jako dělám, ale každý den prostě není posvícení.
8 komentářů

 1. Ještě jsem to nestihla, ale mám to v plánu - výhledově ;-) Měly jste to krásně naplánované i s počasím. Hezký letní den

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To teda a je prý dobré mít rezervaci a my se vypravily úplnou náhodou a vzali nás! :)) Děkuji a nápodobně! :)

   Vymazat
 2. Krásne, a sandálky tiež. Odkiaľ sú?

  OdpovědětVymazat
 3. Chci vaše vlasy a sandály!vlasy asi neudržení,ale boty bych mohla.poradite kde seženu?děkuju a moc zdravím.n

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá N, boty jsou od Bati, kupované loni. Moc děkuji! :)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT