Najděte to!

středa 15. června 2016
Vardagen - Najděte to! 2. Tento název nese má nová knížka z edice IKEA. O prvním díle, který se týkal šaten, šatních skříní a botníků, jsem psala tady. Díky jejímu druhému dílu se podíváte do deseti originálních a útulných kuchyní, a to velmi zevrubně. Prozkoumáte spíže, lednice a kuchyňské skřínky. Nepochybuju o tom, že nepotřebujete radit v tom, jak si uspořádat své nádobí nebo potraviny ve vlastní kuchyni, protože to je opravdu velmi individuální záležitost. I sama kniha je toho důkazem, kdy nahlíží do deseti naprosto rozdílných domovů. Pár vychytávek jsem však v knížce našla, tak třeba by se mohla líbit i Vám. Celá myšlenka spočívá v tom, že správná organizace pomáhá neplýtvat.

Kromě chytrých nápadů jsem načerpala hromadu inspirace a kochala se krásnýma fotkama a příběhy lidí a byl to vážně relax. Zpříjemnila jsem si tak jeden slunečný den na zahrádce pod jabloní. Nebudu zapírat, že reportáže z cizího bydlení mě baví a že jednoduše ráda "šmíruju". Pokud jste na tom stejně, budete spokojeni, za to vám ručím.

4 komentáře

 1. Knizky v Ikea pro dospelaky jsem zatim mijela, ale juknu, toto je lakave, diky:-). M.

  OdpovědětVymazat
 2. Mne zaujala konvička, máme stejnou jen trochu méňe zdobenou + mocca hrníčky s talířky. Děti z toho snídají. Kdysi dávno dárek babičky k MDŽ od ROH...pa Olívko Vokopka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vokopko, už je mi to úplně blbý psát, ale našla jsem ji "zase tam" a ještě plnou krabici šálků, podšálků, talířků, cukřenek, omáčníků....

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

ZOOT

ZOOT
City Souls je projekt několika českých návrhářů, kteří vytvořili speciální letní charitativní kolekci, jejímž cílem je pomáhat budovat lepší podmínky opuštěným a týraným psům. Koupí těchhle kousků přispějete psímu útulku v Lukavici na lepší podmínky, budování výběhu, stravu a péči.

ZOOT

ZOOT

ZOOT