Jak na to

pátek 29. července 2016
Řekla jsem si, že když #studyhard, tak si to aspoň zpříjemním co nejvíc. Studovat tedy jen ve společnosti kozího sýru, sušených rajčat a vinného střiku s ledem. V žádném případě ne doma, tak jsem "vyšla" ven do přírody, ikdyž jen na balkón, kde jsou mi nablízku olivovníky a dva obří oleandry. A ano, je to o moc příjemnější. Je důležité si obyčejné, případně lehce otravné záležitosti, dělat hezčí co nej! .....a dělat u toho všeho blbiny a fotit se samozřejmě začátek výuky dost odsune. .)

Krásný pátek mějte! <3

14 komentářů

 1. Tomu říkám správný přístup k věci. Tleskám. Musím si z tebe vzít příklad. Taky mam za poměrně krátkou dobu předvést, že jsem se výrazně zlepšila v angličtině. Dřu na tom skoro denně. Ale konečný výsledek se zadá být čím dál tím víc nejistý.
  Můžu se zeptat jaké techniky k učení používáš ty?

  Moc ti fandím. A těším se na tvé další počiny. ��

  Z.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vypadá, že jsme na tom stejně. :) Mně chybí slovíčka, protože česky toho strašně nakecám a v angličtině mám pak pocit, že se s tím málem nedorozumím.:) pak mě baví aplikace Duolingo, to je srandovní a zábavné. Muzu se učit v autě cestou do práce i doma na PC. Učí me to jak gramatiku, tak slovní zásobu a muzu si dělat i testy. Tím se udrzuju nejvíc. Je to hodně o opakování a není to nuda. A pak ještě potřebuju nějaké pracovní výrazy, tak to mam v práci různé manualy. :)

   Držím palce!!! <3

   Vymazat
 2. Mám stejný způsob učení Němčiny, občas se přes ty důležité blbiny nedostanu k tomu podstatnému - nemám nad sebou žádný "bič". Tak ať to jde hezky do hlavy - ta angličtina :-) D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji uctivě, vynasnažím se a ty blbiny k tomu asi tak nějak patří, ne? To si můžem říkat. Po "práci" legraci. :))

   Vymazat
 3. Tieto fotky s tebou a od teba z domu mám naj, naj, najradšej:-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, taky mě takové příspěvky baví, mohlo by jich být víc. ;))

   Vymazat
 4. Ty umíš ze všeho udělat přednost a to je super! Já jsem na tom s angličtinou pořád stejně blbě, každej rok na podzim nastupuju do jazykovky, abych o tři měsíce později zjistila, že nestíhám (protože nemusím). Když člověka donutí situace učit se jazyk, je to nejlepší způsob jak se ho naučit. Tak hodně zdaru ve stylové výuce :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, Baru! <3 :) S jazykovkama a kurzy jsem na tom byla stejně, až jsem to raději zabalila a samovýuka mi vyhovuje nejvíc. Nemám čas někam pravidelně docházet ani se na konkrétní dny učit. :)

   Vymazat
 5. Co takhle začít psát blog i v angličtině:-)?

  OdpovědětVymazat
 6. Krasné zákoutí, vtipné selfie:-) je radost tě číst

  OdpovědětVymazat
 7. Super, taky doufám, že se zakousnu po prázdninách do švédštiny. Jen v mém případě samostudium nefunguje, musím mít kurz

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

ZOOT

ZOOT
City Souls je projekt několika českých návrhářů, kteří vytvořili speciální letní charitativní kolekci, jejímž cílem je pomáhat budovat lepší podmínky opuštěným a týraným psům. Koupí těchhle kousků přispějete psímu útulku v Lukavici na lepší podmínky, budování výběhu, stravu a péči.

ZOOT

ZOOT

ZOOT