Co (ne)mám ráda?

pondělí 5. září 2016
Na svém životě mám nejraději věci, které mě rozčilují. Zní to jako velká blbost, ale já si to uvědomila v momentě, kdy jsem je měla na pár týdnů opustit. Ještě jsem nikam neodjela, protože ve chvíli, kdy píšu tento článek sedím doma na gauči a do vlaku nasednu přesně za tři hodiny. Je mi smutno a vím, že z toho dělám hrozné drama. Já ale nejsem zvyklá být bez Toma a bez Edy. Nejdýl to bylo asi šest dní a i to pro mě byl celkem problém.

Bude mi chybět rozšlapaný suchý rohlík v koberci s vysokým vlasem, který si Eda nechal pro lepší příležitost a já na něj šlápla, protože jsem nechtěla rozsvítit, aby nám domů nenalítali komáři. Hrnek od kávy, který najdu na Tomově stole přesně minutu poté, co jsem zapnula myčku. Né, hrnek nemá nožičky a do kuchyně sám nedoleze (to samé s fuseklema a místo myčky pračka). Na pár týdnů nebudu vařit pro Toma obědy a nebudu u toho lamentovat "Ježiš já to nestíhám, nevadí, že budeš mít dva dny to samé?". Nebudu zuřit, že smradi za domem dělají bordel a mluví sprostě a já nemůžu na balkón, protože to prostě nebudu poslouchat a tak sedím v posteli a musím mít zavřené okno. Budou mi chybět i věci, které mě nerozčilují, ale které mám ráda. Na pár týdnů nebudu z postele hulákat, ať mi přijde Tomáš popřát dobrou noc ani si mu před spaním nesednu na klín. Ani Eda se mi nebude dobývat pod peřinu, ani to několikrát za noc nezopakuje... Taky jsem denně zvyklá vídat sestru a mámu a tátu....ale máme mobil a internet a máme se rádi, tak se "uvidíme".

No a na tom celém je fajn si toto všechno uvědomit, protože pak zjistím, jak moc dobře se mám, že se mi má po kom a po čem stýskat.

Tak čau! :)


zdroj

5 komentářů

 1. Tak at se Ti "ve světě" daří! Pěkné dny, Iveta

  OdpovědětVymazat
 2. Tak at se Ti "ve světě" daří! Pěkné dny, Iveta

  OdpovědětVymazat
 3. ÓÓÓ Oliv, kamže kam?

  OdpovědětVymazat
 4. jojo ale zase těch nových zážitků a poznání a zkušeností...
  občas člověk musí vystoupit z komfortní zóny, protože tam přesně se nachází ty nezapomenutelný zážitky
  tak šup šup ať už tě tu máme!

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa