Dlouhý vlas

čtvrtek 8. září 2016
Doma nejsem. Focení bydlení tedy odpadá. Budu Vás oblažovat postřehy a novinkami z mého života. Jedna taková novina je, že když už změna, tak pořádná a já si po #stoosmdesátévživotě nechávám narůst dlouhé vlasy. To abych hned po tom, co se mi je povede sepnout do ohonu zjistila, že mám na hlavě tři vlasy, že můj ohon je víc trapas než chic, vydržím to cca rok a pak to ostříhám. To, že než dorostly k tomu, abych z nich upletla micro cop trvá víc než rok a já celý ten rok vypadám jako strašidlo mě nikdy neodradí od toho, abych omyl svého života neustále neopakovala.

Máte taky svůj "omyl"???


1 | 2 | 3 | 4

8 komentářů

 1. Ale jistě, že mám! Já to dělám přesně naopak. Pořád dokola se nechávám z hodně dlouhých vlasů stříhat na krátko, abych opakovaně tesknila po copech a bůjné hřívě...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máme to ale starosti! :D :D :D

   PS: Ty jsi ale tak chic s tím krátkým střihem!!!

   Vymazat
  2. Nejsem... to je jenom můj telefon milosrdnější, než realita ;).

   Vymazat
 2. Nedokazu si predstavit, ze by Tvuj ohon mohl byt trapas; vypadas, ze mas vlasu spoustu! Pekne dny, Iveta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vůbec ne právě. Vlasy mám řídké a jemné. Po vyfoukání jsem jako kuře, mám kouty....no ale hlavně, že vlasy mám, že ano? :))

   Vymazat
 3. Ahoj, Jani! Já to mám přesně obráceně - jak píše i Myyna. Jednou za čas mě přepadne touha po změně a své husté vlnité vlasy nechám výrazně zkrátit, a pak se tluču do hlavy, co jsem to zase vymyslela... Navíc v létě sepnout do copu je pro mě ideál, neumím nosit volnou hustou hřívu, bych padla (tímto obdivuji ty, které to umí a ještě u toho vypadají super, já se potím i za obočím) :-)
  Hezké dny do Prahy! L.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mít husté a vlnité tak je to přehlídka copů! Mám tolik návodů na skvělé účesy a tak by mě bavilo si každé ráno vybrat, který to bude tentokrát.... :)) No jo, každý touží po tom, co zrovna nemá! :) Aspoň není nuda. ;)

   Vymazat
 4. Mám to úplně stejně :D. Zrovna teď jsem ve fázi dorůstání a vypadám hrozně a vsadím se, že pak to zase nevydržím a ostříhám a jakmile ostříhám, zase teskním po těch delších a tak pořád dokola :). Jsem zvědavá, kdy to skončí :D

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa