Jeden rok!

sobota 1. října 2016
Já mám dnes výročí. Takové, o jakém se mi ani nesnilo. Dnes jsem přesně rok u IKEA. Jsem nejštastnější na světě a není ráno, kdy bych nebyla vděčná, že se mi splnil sen mít práci, kterou budu mít ráda, která mě bude těšit a do které se budu těšit. Uběhlo to jako voda, to Vám povím. Baví mě, jak je každý den jiný. Baví mě má práce. Seznámila jsme se spoustou zajímavých a výjimečných lidí, s některými jsme přátelé a za to jsem vděčná nejvíc! Celý rok jsem si užívala dny plné nápadů, inspirace, tvoření a to všechno byla práce, někdy pěkně těžká a náročná (hiphiphurrááá Autocad), nejednou se mi zkroutila ofina na mokrém čele (nejen když mi to nešlo s aku šroubovačkou)...Občas jsou dny v práci méně populární (prezentace v angličtině), jindy veliká zábava (zdobení vánočních stromečků). Všechny ty hezké zážitky už budu mít navždycky spojené s babím létem a začátkem podzimu. Těším se na další společný rok!

Užívejte krásné dny!

10 komentářů

 1. Ať vás to pořád tak baví :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Všechno nejlepší ke krásnému výročí!

  OdpovědětVymazat
 3. Dobrý den, Olívko, dělat práci , která Vás baví a ještě k tomu živí, to je to nejdůležitější a přispívá to k velké radosti a spokojenosti člověka. Vím, o čem píši. Také ráda odemykám dveře u své kanceláře. I pro mě je Ikea srdeční záležitost. Byla jsem tam naposledy přesně před týdnem. A těch radostí, co jsem si přivezla. Milá Olívko, nevíte, kdy začíná vánoční prodej v Ikea? Ještě jsem to nikde na internetu nenašla. Mějte se krásně a přeji Vám, aby i ten druhý pracovní rok v Ikea byl pro Vás tak hezký, jako ten první. Hezkou neděli. S pozdravem Miluše.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den, Miluško, vánoce do IKEA dorazí první nebo druhý týden v listopadu! :)) Taky se moc těším. Mockrát děkuji za nejmilejší slova! <3

   Vymazat
 4. Olívko! To snad není možný, jak to uteklo :O Gratuluju a mám pořád takovou radost, že se ti to povedlo! <3 Druhý rok bude ještě větší zábava, protože už znáš ten IKEA koloběh a budeš si moct víc užívat to okolo :* Já pracuju s AutoCadem už zhruba pět šest let a nadávat nepřestanu :D Ale jak říkáš, ty stromečky nebo nadšené reakce lidí to zachrání ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, uteklo to nadzvukovou rychlostí. Zároveň, když se podívám zpátky, mám pocit, že to nebyl rok, ale zážitků to vydalo za let sto! :))

   Děkuji! <3

   Vymazat
 5. to se hezky čte, jen ať to klape dál.)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT