Krasopísmo

sobota 5. listopadu 2016
Opět jsme se po roce sešly s holkama. Náš pravidelný blogerský sraz. Vždy si kromě kávy a oběda vymyslíme plán, kam zajít. Ať už je to přehlídka designu nebo jiná zajímavá aktivita. Dnes jsme šly tvořit. Učit se psát. Přihlásily jsme se na kurz krasopísma, který vedly ty nejmilejší, Karolína Stryková, právem považována ze letteringovou královnu a sršící nápady Rozi Přibylová.  Obě se krásně doplňují a díky nim je jejich workshop úžasným místem a nejlépe stráveným časem. To je Pen Pals.

Hodiny utíkaly jako splašené. Já si mozolem na prostředníku zavzpomínala na školní léta. Jiná už nebudu, nikdy nepřestanu tužku či pero křečovitě svírat v ruce. Potřebuji uvolnit prsty a taky zápěstí. Rovně sedět. Snažit se. Miluju psací písmo a k tiskacímu, co se psaní týká, neumím najít cestu. Nikdy bych neřekla, kolik teorie stojí za krasopísmem a jak moc pomůže se všechna ta zajímavá moudra dozvědět.

Inspirativní prostor, káva ve starých porcelánových šálcích, sušenky, jablka sypaná skořicí, to vše k dokonalé atmosféře jen přispívalo. Holky se o nás krásně staraly, strouhaly nám tužky, dolévaly mátový čaj.... A ještě jsem dostaly dárek. Recy skicák, který vznikl ve spolupráci s Papírnou!

Bavila jsem se náramně. Moc děkuju!


 


 Já se teda projevila, ale na chuti zkoušet to dál a trénovat a pilovat, mi to stejně neubralo ani kousek. Takže nakoupím potřebné propriety a pokračuji v tréninku.3 komentáře

  1. Jůůů ty jsi rychlá, že už je článek na blogu. Byl to úžasný den a workshop byl naprosto boží a naprosto s tebou souhlasím s tím psacím písmem - tiskací je nuda :-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Byla jsem tak nadšená, že jsem se o to prostě musela podělit!!! :) Děkuju za krásný den! ♥

      Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT