Dobrá duše

sobota 25. února 2017
Nejlepší na nejtěžších chvílích ve vašem životě je, že zjistíte, kolik dobrých duší kolem sebe máte. I těch, co jste si třeba mysleli, že vás nemají rádi. To je totiž to nejúžasnější zjištění. Je to asi jakási satisfakce za prožívané krušné chvíle. Možná je dobrý si občas projít něčím nehezkým, abyste poznali, jaké lidi máte kolem sebe. Všechno v životě je zkouška, podle mě, která vás posílí, nebo taky ne. Možná vám vezme iluze, možná taky víru v dobro a spravedlnost. Všechno co se děje má nějaký důvod. Co se má stát, stane se. Jsem alergická na věty o tom, jak si musíte sáhnout na dno, abyste se mohli odrážet... Jsou věci, které vám vezmou veškerou sílu a energii, všechno štěstí ve vás umře, ale jak už to bývá, vstanete jak Fénix z popela. Jednou jo! A pak nezapomeňte vykročit pravou. :)

Děkuji všem dobrým duším, lidským i zvířecím! ♥ La vie est belle...


zdroj

10 komentářů

 1. Krásné a pravdivé . Jste hotová spisovatelka. Mějte se moc hezky Olívko, s pozdravem Mili.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Mili, vy jste jistě jedna z těch, o kterých píšu, dobrá duše!

   Vymazat
 2. Tak jinak, kdybys měla v péči tři děti, manžela, starou nemocnou matku, tak bys neměla čas vypisovat zde takové vznešené myšlenky. Sestup na zem!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hmmm, mít v péči manžela, to vám teda fakt nezávidím..to jste teda měla asi fakt blbou ruku při výběru, co? Ale je hezký, že i při tom, jak "krásně" jste si to všechno zařídila, máte čas číst blogy a ještě na ně tak poeticky reagovat...Zdraví vás svobodná bezdětná a spokojená žena;)

   Vymazat
  2. Taky jsem si donedávna myslela, že manželství a děti jsou záležitost dobrovolná a taky vím, že lidé jsou na tom o moc hůř, než já. Jsou války a nemoci...to ale neznamená, že všichni ostatní nemají trápení. Děkuju MB, moc! ♥

   Vymazat
 3. No a o tom je ten článek. Někdo tě podpoří, někdo sejme. Za sebe musím říct, že k tobě chodím moc ráda a přeju ať všechno špatné přejde. Taky mám "na krku" manžela a ležící mamku, ale to není důvod vyčítat ti , že to tak nemáš.

  OdpovědětVymazat
 4. Olivko,nedokážu rozluštit tu bolístky,ale to nevadí.Hlavne,aby to nebolelo dlouho.Rada tu chodím.Valerie

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Valerie, vynasnažím se, ať chodíš ráda i nadále! ♥

   Vymazat
 5. Tak to néééé, krásná, mladá, zdravá, pracovitá, milá, inteligentní.... je třeba se nadechnout ,vydolovat úsměv na tváři, zaměřit se na to co posiluje a ono zase bude líp..fakt vlastní zkušenost... a pokud nejde o život jde o ....přeji lepší a lepší dny D.

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa