Na cesty

středa 8. března 2017
V neděli opět vyrážím na cesty. Tentokrát je to Budapešť a budu tam do konce dubna. Můžete se tak těšit na články a fotky o tomto krásném městě. Protože na celém cestování je ten největší "zážitek" balení a protože mám vzácný dar balit si věci nesourodé, ze kterých pak nejde vytvořit žádná použitelná kombinace, musím vytvářet outfity před vložením oblečků do kufru. Doufám, že Budapešť už má větší jaro než my tady.

V balení jsem neskutečný chaotik a tak už dva týdny před píšu seznam, který nemá hlavu ani patu, jen na něj zapisuju všechny věci, které mě napadnou. Léky střídají doplňky, kosmetické přípravky, konkrétní boty, žehlička na vlasy.....papuče!!! Pyžamo! Jak já to nemám ráda.


5 komentářů

 1. Dobrý den Olívko,
  už teď se moc těším na Vaše články. Na konci dubna se chystáme na pár dní na poznávačku Budapešti. Budu ráda za tipy na zajímavá místa, kavárny, restaurace,...
  Mějte se krásně, Martina.

  OdpovědětVymazat
 2. Dobre na cestovani po Evrope je, ze kdyz si clovek neco zapomene pribalit/nevejde se do kufru, da te to celkem bez problemu poridit na miste (nekdy dokonce i za levnejsi neniz ;-). Pri cestovani s detmi se mi to jiz mnohokrat osvedcilo :-DDD At se vam tam libi a tesim se na skvele pruvodcovske clanky ;-)

  OdpovědětVymazat
 3. Budapešť je malá Praha, byli jsme tam přes Silvestra a plánujeme se zase vrátit. Určitě zajděte do nějaké kavárny, které jsou vytvořeny ve starých pavlačových domech. Byli jsme nadšení. Já naopak balím až těsně před (někdy i v noci), i když se chystám na druhý konec světa. Neumím psát ty seznamy. Ať se líbí a daří!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji za tip! A máte můj obdiv za noční balení.

   Vymazat
 4. Mojo, žehličku na vlasy nech doma....tady nosime helmy,to schovas:)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa