Spiknutí

pondělí 13. března 2017
Seznam neseznam. Zapomněla jsem přeci jen jednu věc, zatím. Nevím, jestli to tak taky máte, ale já si vždycky říkám, že když vymyslím jednu věc, kterou nemám, tak to je jen ta jedna jediná a další už nebude. Přesně proto si píšu seznamy, abych na cesty zabalila všechno. Sbalit laptop a nevzít k němu kabel se ale povede málo komu. A já to tak nějak i podvědomě tušila. V neděli ráno mě veze T. na nádraží a já tak v autě přemýšlím....Mám já vůbec peněženku? Určitě mám!! A mám v ní platební kartu? Jasně, že jo, proč bych ji vytahovala!!! A mám já nabíječku k notebooku? Tsss!!

Přijedu na hotel, vybalím laptop....kde je ten kabel sakra? Vyházela jsem kufr, batoh, kabelku...nabíječka nikde. OK. V práci máme stejnou značku, snad bude kabel navíc a nějak se to vyřeší. Hlavně ať můžu blogovat a koukat na filmy. Já bych se asi bez počítače i obešla, ale knížku jsem dočetla už v Bratislavě (jak já jsem na tuto cestu nepřipravená!), televize mluví z 99 % maďarsky a noťas vybitý....chjooo! V neděli mě aspoň zachránilo vysílání Pýchy a předsudku, in english.

zdroj


OK! Půjčená nabíječka nabíjí, laptop je funkční....aha, nepřihlásím se na wifi. Ani s Tomem na uchu to nejsem schopna dát dohromady. Všechno dobře dopadlo. Můžu psát, jsem online. Heuréka!


2 komentáře

  1. No ešte že tak Jani, veď nemať od teba žiadne správy to by bolo. Mala si napísať, že budeš prechádzať Bratislavou, prišla by som Ti aspoň zakývať. Andrea

    OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT