Talisman

pondělí 6. března 2017
Věříte na talismany? Věříte, že když jsou třeba dovezeny z dalekých zemí, že vám kus tamní krajiny přinesou domů? A já ještě věřím, že když jsou od milovaného člověka, co má dobré srdce, přinesou vám všechno štěstí světa.Tak jsem v lednu dostala africkou slepici, od Lenky. Lenka ani netušila, že sbírám slepice. Náhoda? A kdysi před lety jsem dostala jelínka (myslím, že je z Vietnamu, snad jsem to nepopletla), od Myyny. Ona mi teď ta dvě zvířata dělají společnost a přináší radost dohromady.


6 komentářů

 1. Takové drobnosti a co nadělají radosti .. na celý život ... jak píšete..od člověka s dobrým srdcem...tak to je nej!..úplně vás chápu.
  Mějte se krásně. Jarka

  OdpovědětVymazat
 2. Nadhera, moc se mi libi ta kombinace teto modre a zelene. Talismany jsou moc pekne, navic slepice by me zarucene rozesmala pokazde, kdyz bych na ni koukla, opravdu zabavna kreaturka:-). M.

  OdpovědětVymazat
 3. Jeeee, Olívko, já na toho jelínka dočista zapomněla! A ta slípka od Lenky je boží! Tak přejeme krásný pondělí a máváme obě z Valencie :).

  OdpovědětVymazat
 4. Jé, těm to spolu sluší! To jsem rada, že má slípka kámoše! Posílám trochu toho Valencijského slunce, co konečně začalo pálit v plné síle! :-*

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa