Konyha

sobota 13. května 2017
Konyhu jsem navštívila na doporučení kamaráda. Dlouho jsem chodila kolem a vždy jen nahlédla přes výlohu. Podnik mě lákal interiérem a zdál se fajn. Je ve stejné ulici jako Printa nebo Art On Me. Doporučení znělo "Skvěle tam vaří!". Pro mě jasný vzkaz. Tak ano, skvěle tam vaří. Šli jsme na večeři a rozlučkový drink. Bylo už po osmé a já se nechtěla pouštět do žádných velkých akcí, žádná teplá večeře. Vybrala jsem si sýrový talíř. Veliká chyba. Poprvé jsem na talíři dostala za hodně peněz málo muziky. Když mi obsluha talíř donesla, myslela jsem, že je to žert. Sýrový talíř teda ne. Stál 1900 HUF. Květákové rizoto však můžu doporučit vřele.
Co se personálu týká, nejsou zrovna nejmilejší. Měla jsem pocit, že se chovají trochu nabubřele a tak nějak dávají najevo, že budou mít plno i bez vás. Možná se pletu a nechci nikomu křivdit, ale byla jsem tam dvakrát a pokaždé to bylo stejné.

Zážitek z návštěvy však nakonec špatný nebyl. Vše vylepšila atmosféra, kdy lidé stojí s pitím přímo na ulici a město žije. Ve vzduchu jsem cítila léto, prázdniny a pohodu. Všichni povídají, smějí se, když je chladněji, můžete dovnitř a koukat na ulici třeba z patra. Na ruch ulice tak máte prima výhled z pohodlné pohovky. Díky mé společnosti a životu kolem byl poslední večer v Budapešti skvělý.

Interiér:

Personál:❤ 
Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT