Vděčná

středa 3. května 2017
Pro mě teď nastaly těžší dny. Však vy už víte, jak si nerozumíme já a loučení. Většina našeho týmu se v pátek vrátila domů a do svých obchodních domů a já zůstávám s pár lidma ještě dva týdny. Pátek byl ubulený den. Nemám tyto okamžiky ráda. Jsem vděčná za Budapešť, ale chybí mi lidi, se kterýma jsem se sedm týdnů potkávala každý den. Našla jsem si nové přátelé a děkuji za dnešní online svět. Můžeme si napsat stokrát za den, posílat fotky, sdílet zážitky, povzbuzovat se, těšit se na setkání, vzpomínat na společně prožité a plánovat, co spolu teprve prožijem! <3

Každý den jsem vděčná za lidi, které kolem sebe mám, za práci, kterou miluju, za možnost cestovat, za zdraví a štěstí, za příležitosti. Je dobré si to uvědomit.


zdroj7 komentářů

  1. Mala som také mini zimomriavky z tvojho vyznania. Veľmi rada sem nakukujem, ako som už písala v Budapešti som bola x-krát, je mi to také blízke, veľmi veľa som tam zažila............. dakedy. Teším sa na ďalšie reportáže a fotky.

    OdpovědětVymazat
  2. Olívko, zatracovaný on-line svět je ve skutečnosti báječné místo, když se umí efektivně používat. Jsem ráda, že vím o lidech z druhého konce republiky nebo i planety a můžu jim napsat a přečtou si to hned. To je strašně super. Užívej poslední dny v Budapešti!

    OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

ZOOT

NOTINO

ZOOT