Kávový koutek - upgrade

sobota 17. června 2017
Chtěla jsem v kuchyni navodit pocit kavárny. Chybí mi kavárny a v našem městě žádná hezká není. Proto si o víkendu ráno na kavárnu hraju. Otevřené police ve mně kavárenskou náladu vyvolávají a tyto vyšly na pár korun, deska 49 Kč a jedna konzolka 40 Kč. Police jsme namontovali a já na ně vystavila popelnicové a blešákové úlovky a pak vše co máme rádi, oblíbené hrnečky, ze kterých pijeme kávu a konvice, do kterých vařím čaj a jsou pro mě tak krásné, že je nechci mít v šuplíku. V ložnici, která s touto policovou zdí sousedí, nám kvůli tomuto "kavárenskému projektu" spadla obrázková galerie a máme tam tři díry, velké - patina asi.


Potřebovala jsem taky místo pro suvenýry z Budapešti. Takže, když zabloudíte okem nahoru, porcelánový zajíc je z jednoho tamního blešáku, bonbóny od Cukorky, které jsem koupila jen proto, že jsou černobílé, notýsek z Fekete, protože je na něm rozkošný měděný motiv Chemexu. Oko dolů: Jeden naštvaný Ištván. Jméno mu vybral Tomáš a může za to výraz té figurky. Tomovi se při vyslovení jména Ištván vybaví někdo, kdo musí být naštvaný a druhák je to typicky maďarské jméno. A poslední suvenýr je magnetek s názvem mojí nejmilejší ulice. Jmenuje se Královská a prochodila jsem v ní podrážky!Zbytek kuchyně se už pomaličku rýsuje a hádejte co? Na koupi židlí Dalfred nedošlo. :D Celá já! Brzy vám prozradím, na čem nakonec sedíme.

5 komentářů

 1. Téda, klopla si policami ,,klinček po hlavičke,, ja som to chcela na tú stenu, kde som sa zmohla na len ,,industriálnu,, policu, lebo jednak sa tade chodí k stolu a k lavici a jednak som sa chcela vyhnúť čiernej, ale pritom mám rada antracit moridlo z Ikea.
  V kuchyni a obyvke sa u nás tiež všetko točí okolo kávového stolíka.

  OdpovědětVymazat
 2. Moc hezky slazené, mě oslovily černobílé bonbony.
  Občas totiž kupuju věci taky jen proto, jak vypadají.

  OdpovědětVymazat
 3. Nádherné a hra na víkendovou kavárnu - nemá chybu ... užívejte si jí

  OdpovědětVymazat
 4. Ištván je dobrej, toho bych si taky vzala domu... i s tim jménem... ;-)
  V.

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT