Momoichi

čtvrtek 13. července 2017
Za celých čtrnáct dní, co jsem podnik navštívila, jsem si nebyla schopna zapamatovat jeho jméno. Pokaždé, když o něm mluvím, musím ho googlit. Momoichi. Na stránkách kavárny jsem si našla co název znamená a musím uznat, že naprosto vystihuje atmosféru kavárny.
V celém podniku budete na různých místech potkávat lesního tvora, kterému se říká Totoro. Postavička je z filmu Můj soused Totoro řežiséra Hajao Miazakiho. Na plakátu, plyšový, nafukovací, dokonce i v mléčné pěně na cappuccinu, Totoro je všude. Momoichi je moc příjemným místem, jak interiérem, tak svým posezením venku, milým a ochotným personálem a v neposlední řadě nabízeným sortimentem. Limonádám dávám 11 hvězdiček z 10, káva i matcha rovněž na výbornou.


"Příběh kávy nepíšou jen ti, kdo ji pěstují a praží, ale i ti, kdo ji připravují a pijí."

Od pátku jsem otravovala "Markéto, já chci do Book Therapy..." "Ale já nevím, kde to je, kouknem se zítra na net" .... Jdeme po Vinohradech, šinem si to do Momoichi a Book Therapy hned vedle. Osud.

3 komentáře

 1. Jedného obrovského Totora má Dorotka v skrini.
  No, vidíš, aj takéto veci musím riešiť v podkroví, nielen ako postaviť pri mojich lešenie na to, aby som nabielila voskom osb dosku až do štítu.
  Takto sa totiž buduje u autistov. Bez sadrokartónu a vždy po forote!
  Zdravím, pekne výletuješ!
  Alena V.

  OdpovědětVymazat
 2. Zítra tam mám namířeno zas! To je prostě boží místo :).

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT