Premiéra

pondělí 24. července 2017
Myslím, že se na blogu jedná o premiéru. Čeho? Je to zřejmě poprvé, a doufám pevně, že ne naposled, co mám dovoleno zveřejnit bydlení mé kamarádky. Je to výtvarnice a o to je pro mě interiér větší inspirací. Však vy už víte, jak moc jsem zatížená na ateliéry. Bylo mi u ní tak dobře. Nevím, jestli to tak vnímají všichni, ale já když k někomu přijdu poprvé, soustředím se na to, jak se u dotyčného cítím. Tady mi bylo hned jako doma. Jako bych tu ani nebyla poprvé. Pusa dokořán. Líbil se mi každý kout, každá věc a nejvíc, jak je celý dům jednotný. To já neumím. Vytvořit interiér působící jako jeden celek, vše jeden styl. Já to plácám páté přes deváté. S malou dušičkou jsem se ptala, zda si můžu pořídit pár fotek (po ruce jen telefon, chjooo)....s ještě menší pak..."...a mohla bych z fotek udělat malililinkatý článek na blog?". Tady to je. :)

Bydlení je přesně můj styl. IKEA kousky, některé z limitovaných kolekcí, kombinované s úlovky z bleších trhů a věcma, ve kterých druzí nenašli kouzlo a rádi je podarovali. Kameny a talismany, materiál na tvoření, šití, malbu, keramiku. Každá věc vystihuje majitele domu, každá věc má příběh. Naše přátelství ho má taky. Rozdílnější povahy byste jen těžko hledaly a my se našly. Máme se rády, a i když nás dělí stovky kilometrů, není den, kdy bychom si nenapsaly. ❤ 

Děkuju za všechno! :) 
2 komentáře

  1. Milá Olívko, tak to je krásná vzpruha do pracovního dne. Krásný příspěvek. Moc se mi líbí byt paní výtvarnice. Moc hezké. Těším se, že si ho ještě několikrát v klidu prohlédnu a do detailu.
    A s návštěvami v bytech to mám stejně jako Vy . Taky se někde cítím moc hezky, a někde jsem překvapena, jak lidé bydlí a nevadí jim to. Když se cítím v bytě hezky, pochopitelně , že to řeknu. A nevím jak Vy, hodně mi překvapí, že lidé, kteří chodí krásně oblečeni, jezdí na drahé dovolené, nemají ten byt takový, jak bych si představovala. Ale prostě je to tak, že to pro ně není prioritní.
    Mějte se krásně a u Vás se mi vždy také moc líbilo, když jste Váš byt zveřejnila. Mějte se moc hezky . S pozdravem Mili

    OdpovědětVymazat
  2. Nádhera. Nestylizovat se a prostě být. Málokomu je to dáno.

    OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT