Na pipi

úterý 3. října 2017
Jakmile jsem uviděla Myyniny slepice na instagramu, žhavila jsem klávesnici. Musela jsem je mít. Slepice je to nejkrásnější zvíře na světě a ještě snáší vajíčka, na kterých miluju jejich tvar a která miluju jíst. Až jednou nebudeme bydlet v bytě, budu mít spoustu slepiček, šťastných. Já budu šťastná a ony taky.

Starý rám, roky prázdný, má k sobě konečně důstojný obraz. Čekali na sebe. 

8 komentářů

 1. Teda, ten rám je k tomu uplně boží! Krásný!

  OdpovědětVymazat
 2. Olivko,
  myslím, že při Tvém vytříbeném vkusu máš na víc než na zarámované slepičky.Nejsou špatné, ale je spoustu hezčích věcí k zarámování.
  A nemyslím to ve zlém:).
  Pa Katka z Km.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Katko,

   upřímně moc nerozumím tvému komentáři. Můj vytříbený vkus (jak píšeš) si vybral slepičky a jsem za ně neskutečně ráda, těší mě každý pohled na ně a o to jde. Jen o tu radost, nic víc, nic míň. A ano, je spousta krásných věcí k zarámování, tolik, že se ke mně domů ani nevejdou a tak si vybírám.

   Měj hezký den! :)

   Olív

   Vymazat
  2. Tak určitě chápu,že se Ti líbí a máš z nich radost a to Ti nechci brát,ani kazit - to by mě mrzelo.Nicméně,tento typ výtvarna já vidím spíš v MŠ a na 1.stupni ZŠ, případně ještě tak v kuchyni či kavárně kde se podává snídańové menu než v ložnici.
   Ale každý jsme jiný a mě přijdou slepičky spíše legrační než krásné. A to je asi tak všechno :).
   Katka

   Vymazat
  3. A proto mě obrazy baví, pro ty emoce, které vzbuzují. :)

   Vymazat
 3. Tak teď jsi mne opravdu pobavila :). Poprvé na Tvém blogu a hned u prvního článku jsem se velice zaradovala, že jsem konečně našla někoho, kdo pochopí, že mé nejoblíbenější zvířátka jsou slepičky :). Jsou tak vtipně dokonalé! A i provedení obrázku je super. O kurníku na mé budoucí zahradě není pochyb! :D Silva

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT