Anička & Rifle Paper Co.

úterý 7. listopadu 2017
Nepochybuji o tom, že všichni znáte Aničku a její krásný, vtipný, originální a vymazlený blog. Kdyby náhodou někdo ne, tak teď už ano. Aničce vděčíme za to, že Bella Rose, kde pracuje, rozšířilo svůj sortiment o značku Rifle Paper Co. Myslím, že i tomu, kdo nemiluje papírenský sortiment ani z poloviny jako já, pohled na všechny notýsky, tužky, balící papír, poznámkové bloky, plánovače, kalendáře, deníky a diáře, přání a slohy....rozbuší srdce. Za výběrem značky tedy stojí Anička a za floridskou značkou, květinami ilustrovanými skvosty, Anny jmenovkyně, americká umělkyně Anna Bond.

Ani, děkuji za rozšíření sbírky a hlavně obzorů  ♡ ❤

PS: Ježíšku, prosím tě, najež mi plakát Paříže. Díky! 
 7 komentářů

 1. Děkuji Ti Olívko ❤❤❤ Moc mě těší, že tě Rifle Paper taky tak baví! A víš, že u toho tisku Paříže jsem myslela na tebe? Fakt, nekecám!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je nejkrásnější, když si někdo u tisku Paříže vzpomene na mě!!! Děkuju Ti!❤

   Vymazat
 2. Loni u nás prodávali Morgan Papers, kteří už ukončili svou činnost. A díky nim mám také svou oblíbenou Garance Dore. A Anna Bond je láska. Balící papíry super.... prostě jsem loni nakoupila od tužek přes sešity, bloky, pohlednice, dopisní papíry, podtácky až ilustrace. Loňské vánoce se nesly v duchu Rifle Paper včetně balení. :-)U mně to opravdu byla láska na první dobrou. Ale to je i Myyna, kterou jedinou tehdy můj článek na toto téma zaujal, a že já nejsem blogerka a nepíšu, jen tehdy jsem musela. :-)A jsem ráda, že se tyto pěkné věci budou dát koupit i nadále v ČR. A to já primárně na papír nejsem, ale bylo to silnější než já. :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Koukám Olív, že na sešity máme stejný vkus. Koupila jsem si uplně stejné :)))). Rifle Paper je můj podnikatelský vzor, tak jsem ráda, že jsem si od nich konečně mohla něco pořídit.

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT