Posíláte?

sobota 2. prosince 2017
Nevím, kolik lidí ještě dnes píše a posílá blahopřání a pohlednice, a to nejen k Vánocům. Myslím si, že se tato hezká tradice vrací a že je nás čím dál víc. Já posílám a díky Meat Design jsem si opět rozšířila obzory a měla jsem a mám z čeho vybírat.

U stánku Vnitroblocku jsem si koupila pár blahopřání od Chaukiss. Ta s vánoční tématikou jsem pro vás vybrala následující. Líbí se mi provedení s anglickým i českým textem, protože často posílám i do zahraničí.

Přání a pohlednice od Papidu mě zaujala svým jednoduchým provedením. Nejsou úplně klasická, můžete je použít pro jakoukoliv příležitost. Jsou minimalistická, velmi elegantní a čistá.
Další spolehlivý e-shop pro originální pohlednice, které se mi trefují do vkusu jsou Bella Rose a Nordic Day.  Nejvíc ty černobílé od HAM s králíkem nebo prasátkem. :)

Krásné, dech beroucí, s láskou malované od nejmilejší Myyny. Kdo si je nestihl pořídit na Meat Design, tak může prostřednictvím Myyny e-shopu tady nebo 9. a 10. prosince na zimním Design Marketu.


zdroj by Myyna

Posíláte? A jací jsou vaši oblíbení "pohlednicoví" autoři, designéři, značky?

1 komentář

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT