Jen jedna

sobota 6. ledna 2018
Někdy stačí jen jedna poutavá a zdařilá fotka interiéru k tomu, aby vás natolik zaujala, že najednou vidíte i to, co na fotce vůbec není. Přesně víte, jak pokoj pokračuje v místech, která nejsou v záběru, jaký pokoj sousedí s tím na fotografii, kdo v něm bydlí, možná máte dokonce pocit, že v něm bydlíte vy. Cítíte vůni kávy, kterou jste si uvařili k dokončení rozmalovaného obrazu...i když vůbec nejste malíř a neumíte malovat obrazy.

Mám moc ráda, když bydlení vzbuzuje fantazii, vybízí vás k přemýšlení a tvoření, když vás inspiruje. Proto je moc důležité bydlet tak, jak vy sami chcete, protože vaše bydlení musí působit na vás. Nemá ohromovat a těšit nikoho jiného, jen toho, kdo v něm bydlí. Barvy nebarvy, design nedesign, staré nebo nové. Bydlení je umění a je moc fajn, že pro to, aby výsledek stál za to, nepotřebujete žádnou školu ani návod, žádná pravidla, žádné hranice. Jen se u toho dobře bavte.

To vše jsem vymyslela na té červené židli... ;)


picture via pinterest


1 komentář

  1. Milá Olívko, naprosto s Vaším dopisem souhlasím. Akorát bych to neuměla napsat tak hezky, jako Vy. Mějte se krásně. Miluše.

    OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT