Visionboard pro nový rok

úterý 2. ledna 2018
 . . .


Moodboardy tvořím celý rok, motivační hesla na mě fungují, ale o visionbordu jsem se dozvěděla až díky mé nové kolegyni a kamarádce (je to moje guru také přes knížky). Měla svůj visionboard připíchnutý na nástěnce v práci. Musela jsem vyzvědět, co je to a zatoužila po svém vlastním. Děkuji, Peti! <3


Asi to není všechno úplně čitelné, ale já si to vytisknu na velký formát a budu to mít stále na očích. 

Ve zkratce asi takto:
Jsem na sebe pyšná, věřím si, mám pořád spoustu inspirace pro svou práci, cestuju, čtu, čtu a čtu, dělám si radost, nesnažím se zavděčit lidem, kterým je to putna, jsem zdravá a do života se mi vrací káva, mám dlouhé vlasy a nosím mašli:) (musím být trošku marnivá a né mít pouze ušlechtilé cíle, to proto, abych se cítila v pohodě a měla dobrou náladu), nepřibírám, maluju, móda a design mě pořád baví, mám stále dost lásky a radosti, tolik, abych ji mohla posílat dál a pomáhat, jsem vděčná.

5 komentářů

 1. A je to dobré znamenie :-), že tie modré converse som si objednala na Nový rok, hlavne k mojim modrým klasickým šatám, aby nepôsobili tak usedle?
  Hlavu mám plnú motivačných iskričiek, poskladám a prejdem k činu, život po 5o je konečne život:-)
  Držíme si palce!

  OdpovědětVymazat
 2. PS: I am woman:-)

  OdpovědětVymazat
 3. To je tak krásné!!! Jsem úplně z toho naměkko (píše se to tak ne? protože napsané to vypadá srandovně:) To, co je napsané ve zkratce si zapíšu do svého deníku, protože je to boží!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když píšu "naměkko" napadá mě to samé co tebe! :D :D A děkuju za všechno! <3

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT