Divnomóda

středa 16. května 2018
Čím starší jsem, tím méně odvážná holka ze mě je. Přitom móda je pro mě forma vyjádření se a taky svoboda. Dřív bych v podobných outfitech vyrazila bez přemýšlení. Já "divnomódu" obdivuju, protože to není žádná slátanina, celá kombinace je velmi promyšlená a ladí. Je to extravagance a originalita, zábava a žádná šeď. A taky máte záruku, že nikoho dalšího v tom samém nepotkáte. To je pro mě umění oblékat se. Více vintage shopů by to chtělo, chybí mi Budapešť. 
13 komentářů

 1. Vždycky jsem chtěla být šedá myška,jsem výrazná,nemusím se líčit,ale tak bych nikdy nedokázala jít ven.Hlavne ne tu v západakově ve FM. Přála bych si chodit v jednoduchých mohérových svetřicích,vlně,která se neožmolkuje,prostě v té kvalitě,která není vidět na první pohled.Anebo ji vidím jen já.Ale finančně na to nemám.Taky mám problém,kde se to dá vlastně koupit? A tak s dcerou občas vyrazíme do sekáče.
  VAL

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím s tím sekáčem. Občas tam jsou kvalitní věci anebo něco originálního. Často mi tam za 200Kč není líto koupit třeba něco netypického, za co bych v konfekci nechtěla dát 1000Kč.

   Vymazat
  2. Sekáče jsou nejvíc a té radosti se nic nevyrovná, prostě blešák ať už s čímkoliv je skvělá volba.

   Vymazat
 2. Přesně:) Divnomóda:) Nesnáším řetězce a zmuchlané,syntetické hadry.Pak 😢 koukám na Pinterest

  Olivko,máte to tu krásné!Marie K

  OdpovědětVymazat
 3. Když jsem byla malá, říkalo se "Zelená a modrá pro blázna je dobrá" :-) Mám tu kombinaci barev ráda a v prvním outfitu je přivedena k dokonalosti. Nádhera.
  Lenka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem nikdy nepochopila, proč to schytaly zrovna tyto barvy! :)) Mám to stejně, za mě je to super kombinace.

   Vymazat
 4. Já bych to chtěla umět nosit a vybírat... a kombinovat, ale asi nemám dost zápalu, protože si na to nenajdu nikdy čas... a tak nosím pořád ty džíny a trika a aspoň se kochám :-D někdy jsou sny lepší než skutečnost. taky dobrý!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Džíny a triko jsou nesmrtelná kombinace a nic se tím nedá pokazit a není každý den chuť vymýšlet vesmír! :) takže taky dobrý!

   Vymazat
  2. no já teď normálně vyrazila ven v teplákách a už nechci asi chodit jinak :-D

   Vymazat
  3. No a to teď máš právě nakročeno k "divnomódě"! :D

   Vymazat
 5. Často se snažím vystoupit z davu, čím starší jsem, tím víc je mi jedno, co si o mě lidi myslí. Takže v létě žiju v divokých šatech, které pro mě s radostí šije má milá Eva, v zimě je to trochu těžší (to jsem ráda, že se zamuchlám do svého starého šedého svetru). "Opičí"" outfit je přesně moje gusto. A ta první kombinace je moc opravdu moc hezká, promyšleně sladěná. Na tu bych ale potřebovala větší "koule" ;)) Krásný den :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem opravdu pyšná na to, jak úžasné holky čtou můj blog! Díky za to. <3

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT