SPÄNST

středa 30. května 2018
Limitované kolekce mě zničí. Ten pocit, že jsou, ale za pár dnů/týdnů zmizí a už je nikdy nikdo znovu nenaskladní, ten na mě funguje báječně. A tak mám pár kousků z nové limitky SPÄNST.
IKEA se spojila s losangeleským módním návrhářem Chrisem Stampem, který za přispění nezávislé polské návrhářky Maji Ganszyniec vytvořil osobitou kolekci inspirovanou urban stylem. Kolekce vychází z pouliční módy a aktivního životního stylu a najdete v ní nábytek, doplňky a výrobky pro ukládání, vystavování a organizování nejrůznějších nezbytností.


„Móda a nábytek jsou hodně odlišné oblasti, ale kreativní proces je hodně podobný. Design je vždy o hledání toho pravého řešení. Aby byl tento kreativní proces úspěšný, musí mě inspirovat prostředí kolem mne a musím mít svůj tým.“

– Chris Stamp

  


A já jsem si koupila notes s betonovým paternem, který nemá konec ani začátek, tašku, která je má nová kabelka, i když je původně vakem na prádlo a sadu ramínek, pro ten detail, kterým se pyšní. Tom má mikinu. :)


"Nikdy jsem se nenechal odradit nezdarem. Každý má někdy období, kde se mu nedaří. Když se poohlédnu zpět, jsem přesvědčen, že právě díky těmto nezdarům se ze mne stal lepší návrhář.“
– Chris Stamp

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT