Cestou z nákupu

sobota 30. června 2018
Neumím si pro sebe představit sešit s příznačnějším názvem ani ilustrací na obálce - Cestou z nákupu. Mám své "bymyyní" sešity a jsem z nich celá pryč (ve stories už jsem svou radost dávála ve známost pár dní zpět:). Zapřísáhla jsem se, že tyto notesy budou první, do kterých skutečně začnu psát. Že nebudou na parádu, i když jsou parádní. Budu do nich psát své pěstitelské úspěchy, lepit fotky svých rostlin a dělat si poznámky, ke každému exponátu, který ve své zelené sbírce mám.

Myyny papírnictví se rozrůstá neskutečnou rychlostí a moje srdcovka je vše s florálním motivem, miluju všechny její bylinky a kvítky.

Balíček dorazil rozkošně zabalený, přelepený heřmánkem, to aby překvapení trvalo co nejdéle a vy se zároveň od prvního momentu otevření obálky těšíte z každého kroku, kterým se "probojováváte" k obsahu balíčku. To mě tááák baví.


Takže, odlepit heřmánek a už už držím sešity v ruce...a samou radostí nevím, jestli se mám dřív kochat obálkou z její čelní strany, nebo poslední stránkou. Mám přeci dva, problém vyřešen.


Další papírový sáček, další nálepka, juch...pivoňkové zrcátko uvnitř. Protože pivoňky jsou kytky mého měsíce, května! A k pivoňkovému zrcátku nesmí chybět sada obálek. Už jste viděli lipovou kolekci???Jdu psát. Krásnou sobotu! 

Děkuju!

21 komentářů

 1. Tak je to pěkná zásilka, ale přijde mi spíš pro 13ti-letou slečnu co si píše deníček a ne pro dospělou ženskou Olivko :). Nezlob se...Myslím, že by ses měla trošku posunout dál...Promiň.
  Katka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ty jsi ta Katka, co mi psala, že až si pořídím děti, nebudu mít na kytky čas?

   Olív

   Vymazat
  2. Katku nechápu. Nedávno mi od Myyny přišel balíček se sešity, bloky a zrcátkem a taky jsem měla strašnou radost. A taky jsem se kochala. A to mám třicítku před pár lety za sebou, doma školačku, předškoláka a v břiše další přírůstek, dvě hypotéky a auto na leasing...
   Ne všechno, co se líbí i dětem, musí být infantilní. Nádherné Myyniny ilustrace potěší oko v každém věku.
   A přece si v dospělosti nepřestaneme dělat radost...

   Vymazat
  3. Ivano, děkuji za milý a velmi vyzrálý komentář. Já to totiž vnímám naprosto stejně. Celý den jsem dospělá, ale radovat si kvůli tomu, že je mi tolik, kolik mi je, opravdu nepřestanu. Naopak jsem vděčná za to, že se umím těšit z maličkostí a doufám, že to bude stejné, i když mi bude 70! A Myyny ilustrace jsou všechno, jen ne dětské. Jsou milé, něžné a s láskou malované.

   Mějte pěkný den!
   Olív

   Vymazat
  4. Mám dve deti, syn je už dospelý a dcéra pubertacka. Na kvety mám nielen čas, ale mám ich veeeeela, vždy som mala. Milujem knihy, kresbu, módu, dizajn. Vek prináša pochopenie a trpezlivosť, nie stratu. A ak raz budeš mat deti, svojou láskou ku krase a etike i budeš viest k citovo plnšiemu životu

   Vymazat
  5. Ty byste se Katko divila, kolik žen a dívek, kterým už dávno není 13 let u mne nakupuje. Pro sebe. ;)
   Olívko, děkuju moc za nádherný článek!
   Pac a pusu!

   Vymazat
  6. Díky za tu nepopsatelnou radost! To se totiž musí zažít, to žádná slova nevystihnou!

   Pusu

   Vymazat
  7. Kdo je ta Katka, že tak rozumí tomu, jak by se měl kdo posunovat? Ať si, prokrindapána, kupuje, kdo chce co chce, mně je přes 40, a nejen že mám od Myyny spoustů věcí, dokonce mám naprosto infantilní propisku s nějakou modrou vílou a puntíkama!
   Katko, jen do mě!
   Pěkně zdraví taky Katka

   Vymazat
  8. Jsem šťastná, když toto všechno čtu, fakt jsem! ♥

   Vymazat
 2. Já si hlavně myslím,že i kdyby si Oliv pořídila sešity s jednorožcem nebo růžovými koťátky, je to naprosto její věc. Proč má pořád tolik lidi pocit,že jim přísluší hodnotit životy jiných lidi??? Jestli Katka jede svůj život podle tabulek a vývojových diagramů, které jí říkají,kdy je čas přestat být hravá, musí to být děsná nuda... Ivča

  OdpovědětVymazat
 3. A Ivana to vystihla. Já mám taky dávno po třicítce a nad ilustracemi od myyny "achám" nadšením neustále. Pro mě je to o tom, že se obklopuji věcmi, které mi loudí úsměv na rtech, pokaždé, když se na ně podívám. Infantilnosti zdar.
  Monika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji světu, za lidi, kteří se umí radovat a umí si tu radost užít. Díky za Vás!

   Vymazat
 4. Olívko,mám 44 let a 4 měsíce a musím mít tu sadu,celou!:)
  Jsem stále tou holkou,dívkou,děvčátkem,slečnou,ženou.
  Naštěstí!
  Pusu.Tvá věrná čtenářka VAL

  OdpovědětVymazat
 5. U Teba takto Myyna vynikne v plnej (profi)kráse!
  Alena V.

  OdpovědětVymazat
 6. Tyjo, tak já jsem ve svých 45 asi úplně mentos, protože si taky zapisuju do deníku, v restauraci nahlas říkám mňáááám, občas poskakuju snožmo, když té radosti je příliš.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mě na tom zarazilo, proč si někdo, kdo mě nezná, neví, jak žiju, "myslí", že bych se měla posunout dál. Protože já zrovna mám pocit, že si kladu nemalé cíle.

   Tobě děkuju, že umíš poskakovat snožmo a říkat mňááám, protože mám jistotu, že ani za pár let nebudu jiná! :-*

   Vymazat
 7. Nikdo se nemusí se nikam posunovat, jen kvůli tomu, že jeden rok skončí a přijde druhý ;) Jaký by byl život nudný, kdyby jsme si to dítě v sobě nechali zmizet. Proč si kolem sebe nedělat krásno? Proč neskákat po dešti v kalužích? Proč netančit od radosti? A proč se opravdu upřímně neradovat tak, jak to umí děti? Komu se tu nelíbí, ať sem nechodí. Já sem chodím moc ráda :) Krásný den <3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Víc takových lidí, jako jsi ty. Díky, že tomu rozumíš. :)

   Pěkný den <3

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT