Laboratorní stojan

pondělí 18. června 2018
Na vědomost se dává, že bych si moc přála vlastnit starý laboratorní stojan. To abych do něj mohla umístit všechny své skleněné nádobky. Ráda bych ho pořídila za rozumný peníz a tak pátrám v inzerátech a na blešáku. Kdybyste měli tip, budu moc vděčná! :) Děkuji.


all pictures via Made In Persbo
 
PS: Pro všechny květinomilce, v ostravském Hornbachu mají Pileu (malá začíná na ceně 105 Kč) a Ficus Lyrata - ve verzi "Bambino". :)

6 komentářů

 1. Tak to je moc povedené. Doma na konferenčním stolku, by to asi nevydrželo, ale v laborce se asi inspirujeme. Stojany máme, myslím, že i dost omšelé. Baňky tak máme a nepoužíváme. Rostlin není nikdy dost a takhle jim to bude slušet.

  OdpovědětVymazat
 2. Ja by som skúsila osloviť základné alebo stredné školy, mnohé z nich robia na konci školského roka upratovanie a možno majú stojany a úchytky, ktoré už nepotrebujú. Skúste osloviť učiteľov chémie alebo biológie. Alebo by som šla cez VŠ v okolí či laboratória, človek nikdy nevie, čo im tam stojí v sklade a už to nepotrebujú... Verím, že si tie stojany nájdu cestu k Vám :)

  Pekný deň a veľa šťastia v tejto misii :)

  Anet

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jééé, to je dobrý nápad, moc děkuju! :-*

   Vymazat
  2. Koukala jsem na bazos a někdo tam stojan nabízí. Určitě se nějaký najde.

   Vymazat
 3. Super nápad, stojany v práci máme, i takhle pořádně rezavé. Taky máme velké skleněné nádoby na vodu, které se ale již řadu let nepoužívají a tak tam kolegyně (vyučením zahradnice) pěstuje orchideje.

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT