Období zelena

středa 13. června 2018
Mívám různá životní období, už jsem o tom dřív psala. Měla jsem období starožitné, knižní, fashion, minimalistické, bílé, bíločerné, neonové, tvořící, šicí. Něco přetrvává, něco se změní, něco nového k přetrvávajícímu přibude. Kdyby mě měla vystihnout fotka, teď aktuálně, bude to tato, tato, tato a tato. Teď jsem blázen do kytek.


All pictures via © Anitta Behrendt
Leníííííííííííí, vidíš tu slípku? A jistě není náhoda, že ji i tillandsie mám od tebe!! Patří k sobě. Mimochodem, moji milí, až se mé tillandsie vrátí domů ze svého letního balkónování, budou na ně čekat tato šmrncovní obydlí.


10 komentářů

 1. Dobrý den, Olívko. I já mám ráda květiny. Mám jich doma opravdu požehnaně a na balkoně pomalu zahrádku.
  Také na základě Vašeho sdělení sleduji instagram Igora Josifa a koupila jsem si knihu Urban Jungle.
  Igor Josif dává každý den několik příspěvků na instagram, ale Olívko, já prostě nemohu pochopit, proč pomalu v každém příspěvku se šklebí a vyplazuje jazyk. Ale jeho "balkonová zahrádka" je úžasná. Až nezvyklé na muže, že tak květiny miluje. Mějte se krásně a dejte všemu zelenou. Miluše.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Miluško, sleduji tolik lidí, že bych na instagramu musela být pořád, abych to stíhala, takže například stories stíhám málokdy. Na fotkách ho šklebit se nevidím, naštěstí.

   Krásné dny! :)

   Vymazat
 2. To zas přejde :) Olivko. Svého času jsem milovala všechny kytky, nevynechala na ulicích jediné květinářství a měla tzv."zelené prsty". Všechno mi rostlo, kvetlo, bujelo. Pak jsem v rychlém sledu porodila dva syny a bylo po koníčku :). Vydržely nejstatečnější druhy pokojovek což jsou tchýnin jazyk,potos,tlustice, voskovka. Velebím je každý den za to, že přežívají, mám je děsně ráda, ale nemám na ně už tolik času jak dříve. Taky to budeš tak mít až si pořídíš děti. Tak to je, to je života běh :).
  Katka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Katko, a o tom ten článek je, že mívám a měla jsem různá období a aktuálně jsou to kytky, protože taková prostě jsem. Všechno naplno, ale ne natrvalo. ;)

   Vymazat
  2. Já tohle zelené období mám taky, i s dětma, sice hekám, že nic nestíhám, ale zase mi tak moc dodávají energii, zlepšují vzduch a jsou krásné - teď myslím ty rostliny, s těma dětma je to malinko proměnlivější;)))) Vera

   Vymazat
 3. Tak ten zelený stůl bych taky chtěla.
  A nej kytkované sedačky jsem viděla v obchodě v Anglii.
  Olív, užijte si tohle období, než ho vystřídá jiné. Zelené zdar. Jiřina z N.

  OdpovědětVymazat
 4. Jojo, ale ještě jsem zapomněla napsat, že jak nestíhám v domě kytky a přežijí jen ty nejodolnější, tak na zahrádce se to snažím zazelenit co to jde. Včera jsem stříhala víno, pak"Andělské trubky" soukromě nazýváné Adéla a zasadila Přísavník tříprstý, který roste sám a defacto všude...:).Tak to se mnou nebude tak zlé:) A miluju zelenou též.
  Takže tak :)
  Katka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak sláva. :) Je to práce a spousta času, o tom žádná, ale ten relax a krása stojí za to. :)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa