Základ

úterý 7. srpna 2018
Když je dobrý základ, bude skvělý celý interiér. Za mě je největší síla v podlaze, oknech a zárubních s dvoukřídlými dveřmi. Všechno poctivé a staré. Pak můžete spát klidně na zemi a vařit na dvou plotýnkách, místo knihovny mít obyčejný policový regál a výsledek bude stejně krásný.

Často koukám na nabídky realitek v Ostravě. Na byty v domech, kolem kterých chodím a jen si tak představuji, jaké je to bydlet v nich. Děláte to taky? Mám své oblíbené ulice. Dost často jsem zklamaná, jak dokáží lidé "renovovat", bezcitně nahradit původní parkety laminátovou podlahou, bourají příčky, místo starých prosklených dveří mít cosi zasouvacího a o obkladech ani nemluvím...ale co, pro každého je jeho doma o něčem jiném a musí se tam dobře bydlet hlavně jim. Bohužel jsou věci, které jsou nevratné.
2 komentáře

 1. Krásné...
  Bydlíme na staré Osadě (Siedlung) a rve mi srdce,když si někdo ze sousedů koupí vedle byt a udělá z něj panelákové cosi.Vymění staré,prosklené dvoukřídlé dveře i obložky za nějakou hrůzu z baumaxu,místo dřevěných parket si dá "plovoučku"(pokud možno levnou),místo dřevěných špaletových oken si dá plasťáky(přece nebudou okna každých pár let natírat :-(((( Ach jo ,je to jejich bydlení a nic mi do toho není,ale jsem z toho smutná...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já bych vždycky ty lidi podrobila před koupí bytu výběrovému řízení! :D

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT