SKÅDIS

pondělí 24. září 2018
V červenci se mi naskytla moc milá interní spolupráce s IKEA a díky ní jsem si mohla pohrát s nástěnkou SKÅDIS dle své fantazie. Jednu podmínku celý nápad měl, vymyslet tři její možná využití. Úkol snadný, neboť SKÅDIS je natolik variabilní, že varianty, které mě napadly, jsem musela spíš krotit. Tady jsou výsledné tři. Pěstitelská, kutilská a do kuchyňě.Pěstitelská

Přesazování pokojových rostin či následná péče o ně nebyla nikdy jednodušší. Pomocí háčků na dírkovanou desku SKÅDIS zavěsíte potřebné zahradnické pomůcky a budete je tak mít stále po ruce. Skleněné dózičky se zakořeněnými řízky jsou pohodlně odložené na závěsné polici. Přesazenou pokojovku můžete umístit do plechové nádoby a ta vám může dělat parádu, pokud zrovna nepotřebujete místo pro praktičtější využití. Stejně jako tillandsie, které si lebedí na dřívku uchyceném pomocí gumových lanek. Pokud byste si s nějakou rostlinou nevěděli rady, v kovových držácích jsou pro nápovědu připraveny odborné knížky nebo váš blok s poznámkami.

Kutilská

Nástěnný systém SKÅDIS ocení kutilové a milovníci řemesla. Štětce, barvy, kleště, šroubovák, metr...kam s nimi? Pro všechno náčiní je díky variabilitě doplňků dostatek místa a po každém úspěšně dokončeném projektu můžete vyměnit nářadí, všechno SKÅDIS příslušenství přeskládat a připravit se na nový plán. Výhodou nástěnného systému SKÅDIS je, že nejste nijak limitováni plochou, neboť je deska SKÅDIS dostupná ve třech velikostech a dá se vzájemně kombinovat. Sbírce nářádí se odteď meze nekladou.
SKÅDIS do kuchyně

Známe to všichni. V kuchařce si nalistujeme potřebnou stránku s receptem, podle kterého se chystáme vařit a jakmile se pustíme do práce, stránka se otočí. Tyto trable jsou už minulostí. Nyní si můžete pohodlně nachystat všechno potřebné kuchařské náčiní, v kuchařské knize či sešitu s recepty nalistujete potřebný návod a otevřené je opřete v drátěném držáku, bylinky uchytíte do pevných svorek, koření připravíte na polici a můžete se pustit do díla.Stačí už jen zamíchat jednou z vařeček nedočkavě vykukujících z plátěného vaku.


1 komentář

  1. Chtěla bych mít doma všechny tři varianty. A ještě jednu šicí ;) <3

    OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT