Ze skla

sobota 29. září 2018
Terária/aerária pro pokojové rostliny ke mně patří a baví mě jako další alternativa pro pěstování pokojových rostlin. Proto právě tato ručně a s láskou tvořená skleněná nádhera Patricie Brunátové, aka BrumalArt, byla do design shopu BoBistra jasná volba. Můžete je přímo osázet, vhodné jsou sukulenty, orchideje či kaktusy, dařit se v nich bude tillandsiím a další možnost je je využít pro něco úplně jiného než jsou rostliny. :)

Samozřejmě bych to nebyla já, kdybych jich pár neuzmula pro sebe, že ano? Tillandsie už jsem kvůli chladným nocím přesunula z letního pobytu na balkóně domů a pár jich tak dostalo novou "vilu".
3 komentáře

 1. Olívka, krásne "bývanie" pre kvety. Ja pestujem doma najviac saintpaulie -a v záhrade máme veľa ruží,hosty, skalné ruže-(netřesky)kríky, na jar je záhrada plná narcisov,tulipánov a iných jarných kvietkov. Mám rada kvety. Ešte pestujem i bylinky.
  Marta♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Marto, na saintpaulie je odborník moje sestra, má jich spoustu. Mně se s nimi moc nedaří, mají jakési povadlé listy, ale hodně kvetou, to zase jo. A zahrádka je skvělá věc, na kytky i na bylinky!! Pěkný večer!♥

   Vymazat
 2. To je krása, Olí! Ten tyrkysový kryštáľ ako podložka... si macher! Mne sa s tillandsiami, sukulentmi, ani kaktusmi nedarí, asi som na ne moc "killing me softly" :) Potešilo, pa!

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

ZOOT

NOTINO

ZOOT