Designblok 2018

sobota 27. října 2018
Snad pro tu pauzu dvou let, snad pro absťák, který už jsem měla, ale nejvíc určitě pro tu spoustu talentovaných lidí soustředěných na jednom místě... JÁ JSEM SI TEN LETOŠNÍ DESIGNBLOK TAK UŽILA! Ani jsem nepomyslela na mnou neoblíbené výstavište v Holešovicích, protože já stále s láskou a slzou v oku vzpomínám na Designblok 2014, který se konal v Domě U Minuty či Grandhotelu Evropa. Kouzlo starých domů všemu dodávalo ještě větší šmrnc. 

Chystám články o mé top "desítce"...ještě vlastně ani nevím, kolik jich bude, ale deset jistě. Moje královna je však jasná. Nastassia Aleinikava. Tak tady střípky ze včerejška, ve fotkách.
2 komentáře

 1. Na články se moc těším a děkuju za zprostředkování, mně to s děckem a fůrou prací na domě nevyšlo, tak snad příští rok třeba.
  A mimochodem "Nastěnku" miluju, objevila jsem ji před několika lety a mám od ní prsten i náušnice. Ta holka umí! A znáš i Janju Prokič, Oliv? Nasti podobná. Její lišky, ruce, srdce a pupeny bych mohla zkoupit všechny...:-) http://www.designbuy.cz/designeri-a-znacky/129_janja-prokic.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Janju taky znám, od té mám prsten Svaté srdce a pak dlouhý seznam, co ještě potřebuju. :) Miluju je obě.

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT