IKEA PS

středa 2. ledna 2019
IKEA PS je takové mé IKEA prokletí. Nedokážu odolat a spojení slov "limitovaná kolekce" na mě funguje jako nějaké zaklínadlo.

Já: Já fakt nevím. Mám si koupit tu "pées" lampu co je teď u nás ve výprodeji? Mě ty lampy zabijou. Mám je všude, jen náš prázdninový byt ještě není na svém maximu...
Holky v práci: Prosím tě, kup si to, za dva roky ji budeš hledat po inzerátech a dáš za ni trojnásobek. (znají mě!)

Já: Tomí, víš, to je "péeska", ona už nebude a byla fakt za skvělé peníze.
Tomí: Zlato, to slyším furt. Všechno je PS kolecke.                                     ...smích. Ufff. :D :D :D

Ke každé PS kolekci si vytvořím vztah. K té z roku 2017 obzvlášť, protože jsem mohla být na jejím uvedení a taky udělat rozhovor s jednou z designérek.

Vítej, lampičko! Design Matali Crasset.8 komentářů

 1. Chtela jsem ji taky, nezbyla na me. Nedivim se, ty PSky jsou obvykle moc vydarene. Preju hezky rok 2019. M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mě opravdu mrzí. Hezký nový rok!♥

   Vymazat
  2. Marcel a odkud jsi? Protože webovky ukazují dostupnost na všech pobočkách IKEA v ČR.

   Vymazat
  3. Byli jsme v Praze na CM. Mozna jsem ji prehldila, koukala jsem u kas a jeste u vstupu do skladu, kde byl zlevneny nabytek. V oddeleni svetel jsem ji nezahlaedla, i kdyz je fakt, ze jsme spechali a hledali spis zarovky, mohla jsem prehlednout. to me pak bude mrzet jeste vic, ale asi to tak ma byt:-). M.

   Vymazat
 2. Čím jsem starší,spíše se věcí zbavuji anebo kupuji skutečně funkční a zároveň designové nebo něčím zajímavé kusys a kousky. Ale vzhledem k tomu, že jsem vyklízela poslední roky pozůstalost po svých příbuzných již třikrát(tatínek sběratel knih a umění,tchýně sběratelka slonů,hrnků a fotek a krávovin a kýčů, strejda sběratel všeho...),tak mě to totálně přešlo. Vytřídila jsem svou domácnost a nechala si to nej.
  Taky se k tomu Oliv dopracuješ :). Člověk někdy zjistí,že mu k životu stačí vlastně málo.
  P.s. Ikeu miluju(a můj muž nesnáší),takže se často musím krotit neb limitované kolekce jsou super,ale stačí málo....fakt.
  Zdravím Katka z Km

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A já zas doufám, milá Katko, že se tvá proroctví nevyplní. Tuším, že už jsi mi psala, jak mě přejde péče o kytky, protože mi přibydou starosti s tím a tamtím, teď zas toto... Já ti nevím, možná nejsme všichni stejní a kdo chce, ať si sbírá a kdo chce třídit a vyhazovat, ať třídí a zbavuje se. K životu prostě stačí žít a nechat žít i s krávovinama a kýči, protože když to lidi dělá šťastné, tak ať si sbírají.

   Zdravím,
   Olív

   Vymazat
 3. Tak jak jsem ji taky promýšlela tak jsem si ji dnes donesla, našla jí koutek a v týdnu chlap pojede nakonec ještě pro další :-D naživo se mi u nás líbí ještě víc než jsem čekala a navíc pro ni odhadujeme frekventované využití na chatách obou rodin :-D povedla se :-) a já jsem teď přes zimu na světýlka zatížená :-D

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa