Kate M

čtvrtek 17. ledna 2019
V roce 1994 jsem byla na základní škole a bylo mi třináct - všem holkám ve třídě narostla prsa a mně ne. Pro pár "chytrých" hlav to byl důvod na mě pořvávat, že kde nic není ani smrt nebere a podobné nejapnosti a tito lidé ve mně na pár let vypěstovali dost slušné komplexy. Když jsem kolem někoho procházela, měla jsem zkřížené ruce na prsou a nosila vesty, jako by to mohlo něco změnit.

V tom samém roce začala v ČR vycházet ELLE a já byla šťastná, že ji moje starší ségra začala kupovat. Propadla jsem světu modelek, četla články jako zběsilá, umírala nedočkavostí, kdy budu mít v ruce další číslo. Toužila jsem být taky modelka (haha). Včera měla narozeniny Kate Moss a já si vzpomněla na své komplexy z puberty, ze kterých jsem se taky díky ní otřepala a přestala se trápit. Protože ona byla taky holka, co má jedničky a byla krásná a obdivovaná a byla v ELLE.
...kéž by každý z nás našel v životě svou "Kate Moss". :)

6 komentářů

 1. Já vím o jedné Twiggy....hádej kdo to je? ....paaaa Vokopka

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to se přidávám do party. Já ještě k tomu, že jsem neměla prsa, jsem byla dle ostatních i oplácaná a hlavně vypadala mladší než ostaní holky.
  Zato na posledním srazu po 20 letech od základky jsem dle kluků byla za hvězdu. Z malé oplácené holky bez prsou vyrostla štíhlá docela vysoká ženská sice mám prsa po tatínkovy, ale to nevadí. Jak říkali kluci - ty vypadáš dobře, ale některé holky jsou tlusté maminy. Takže teď se to obrátilo. Štíhlé holky po dětech a kila se jich stále drží.
  Tereza

  OdpovědětVymazat
 3. Taky taky, stále ji mám ráda. A taky mám prsa po tátovi. A jak jsem za ně dnes ráda ;) Krásný den :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT