Mám trest

středa 23. ledna 2019
Musím dočíst včechny rozečtené knihy! Začalo to hrozným pondělím. Hrozné proto, že bylo po prozaháleném víkendu a kvůli teplotě jsem navíc nešla do práce. Takže výčitky, že nic nedělám a to mi na náladě nikdy nepřidá. Večer už jsem skoro pokousala sama sebe. Takže režim. "Když už nic neděláš, dočteš všechno, cos načala...". Navíc se vysvětlila moje hrozná nálada. Úplněk, jasnačka, že ano?! A ve zprávách říkali, že je nejdepresivnější den v roce jménem "BLUE MONDAY". Když to má i jméno a vzorec pro výpočet (fakt to říkali), tak to platí. Jakmile se vysvětlila moje blbá nálada, hned se mi zvládala lépe. Navíc mi napsala Legína a nebyla na tom o nic líp, takže sdílená starost poloviční starost, víme?!

První z rozečtených knih jsem dočetla ještě ten večer. Byl to Magický průvodce městem pod pahorkem od

, za včerejší filmové tipy, jste nejlepší a já mám seznam na několik týdnů! Jsem šťastná, máte vkus. Pusu

4 komentáře

 1. Měla jsem to stejne! U Laury jsem se tesila na vecery, az si s knihou zalezu, Magickeho pruvodce jsem si vzala do porodnice a doposud (diteti je 14 mesicu) nedocten. Trochu jste me navnadila, tak ji dam druhou sanci. Z filmu jeste doporucuju Pokani, Princeznu a bojovnika a z novejsich se mi libili Naprosti cizinci ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Musím říct, že Naprostí cizinci mě úplně rozsekali. Já jsem takový závěr ani trochu nečekala. .) Děkuji moc za tipy na filmy. Hezký den!

   Vymazat
 2. Ještě dodatek k filmům. Včera se mi nepodařilo poslat odpověď s tipy na filmy. Krásný film je Láska na jednu noc s N.Kinski z roku 1997,ten mě dostal navždy do kolen jak je natočený - bomba. Moc fajn s dobrou muzikou je Love song s Adamem Levinem a Keirou Knightley. Nádherný a anglicky vtipný je Báječný hotel Marigold a pokračování Druhý báječný hotel Marigold. Také Kód Enigmy s mým milovaným Benedictem Cumberbathem. A seriál Sherlog s Benedictem je za poslední roky nejvíc(první 3.série jsou TOP) - krom poslední série - ta už byla trochu mimo.
  Takže přeji krásné pokoukání :).
  Katka z Km

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cokoliv s Benedictem, protože když tam hraje, tak asi vůbec nevnímám děj! :D ♥ ...Kód Enigmy má pro mě velmi bolestný konec, svět dokáže být tak zlý. Báječný hotel Marigold mám moc ráda, pokračování jsem neviděla. Lásku na jednu noc jsem si pustila a musím říct, že závěr je přesně mé gusto, já - nevyléčitelná romantička. :) Děkuji!

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT