Co je kytka roku 2019?

pondělí 4. února 2019
Píšou, že sušené květiny jsou rostlinou roku 2019. Já k sušeným kytkám nijak zvlášťní náklonnost nechovám, miluju jen klasické slaměnky, sušené růže se mi vyloženě nelíbí, zvládám potpourri. S ohledem na tyto fotky jsem však ochotna svůj názor změnit.


Dried flowers are fragile...”

10 komentářů

 1. Tak já ze sušených kytek mám ráda hortenzii. Roste mi na zahradě. Stříhám jí v době, kdy má krásné červené květy. Růže mám sice sušené, ale nikdy vystavené. Docela se mi líbí šípek ve váze. Loni jsem si koupila sušené makovice a drobná žlutá kvítka. Mám je nad schody - http://barvinekafialkaa.blogspot.com/2018/10/podzimni.html
  To je asi to jediné, co doma sušené mám. Ale když vidím fotky, tak možná příští rok koupím něco více.
  Tereza

  OdpovědětVymazat
 2. Zrovna jsem to chtěla napsat:)))-sušené hortenzie jsou krásné a nevěstin závoj, jinak je nemám ráda,vadí mi ten prach,co se v nich drží.
  Ale ty fotky vypadají krásně.
  Irena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Obojí mívám a až mě omrzí, použiju do věnců, ale klasické slaměnky u mě stále vedou nejvíc. Musím nějaké zasadit na zahrádku. Pěkný den, Iren.

   Vymazat
 3. Tak to je krása,zvlášť ty kytky zavěšené ze stropu v ploše. To by mě nenapadlo,že to udělá takovou parádu:). A ano sušený šípek,hortenzie a nevěstin závoj mám taky ráda.
  Mějte se krásně
  Katka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdybych měla svou dílničku/ateliér, můj strop nebude jiný! :)

   Vymazat
 4. Ten květinový strop je nejvíc! Ikdyž sušené nemusím.♥
  Val

  OdpovědětVymazat
 5. Já alergik kýchám,jen se na to kouknu. :-) ale ty trsy pod stropem jsou úžasné. Podle feng shui do bytu mrtvé kytky nepatří... Ivča

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já alergik teď kýchám a to je venku půl metru sněhu a mínus čtyři. :D Toto moudro z feng shui znám, ale já podle "FS" nežiju, takže mě nijak netrápí. :)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT