Klíč k minulosti

sobota 23. února 2019
Nádherný film, který mi doporučila Pavla v mém malinko stěžujícím si příspěvku. Musím říct, že občas není na škodu si tady trochu postesknout. Díky Vám, moje milé, jsem viděla tolik úžasných příběhů. Klíč k minulosti je jeden z nich. Zárukou je Kristin Scott Thomas v hlavní roli. Já snad ještě neviděla, že by film, ve kterém hraje, stál za nic. A tento stojí za hodně. Pro mě má Klíč k minulosti všechno, co od dobrého filmu čekám - tady konkrétně tři "P". Prolínání - dvě roviny děje mě nikdy nepřestanou bavit. Paříž. Příběh, který vás napíná tak akorát - budete si říkat, že to určitě není pravda, že jí neposlechl... A tenhle film navíc "splňuje" i téma, protože 2. světová válka je v poslední době to, které si vybírám, ať už se to týká četby nebo filmů. Další z francouzských počinů, který nezklamal. Oni prostě umí.
6 komentářů

 1. Tenhle film mi zůstal v hlavě napořád. Velodrom přeplněný lidmi, ta atmosféra, ten strach, a hlavně, strach o vlastní děti, jakmile je jednou máte, a bezmoc, když pro ně nemůžete nic udělat. Nemám odvahu si jej pustit znovu. Lea

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Velodrom, schovaný klíč, tak těžké téma a tak něžný konec... ♥

   Vymazat
 2. Díky vám jsem si včera film pustila a mohu jen říci nádhera.Děkuji za tip.

  OdpovědětVymazat
 3. Nádherný..., také jsem se inspirovala vaším nedávným článkem na filmové tipy a film Klíč k minulosti opravdu nezklamal. M.

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT